2733
2734
عنوان

خانومای باردار یه سوال داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید عزیزم ولی تغییر رفتارش مشخصه هرروز کلی بهم محبت میکرد حتی به نی نی الان چند روزه تغییر کرده& ...

شاید مشغله کاریش زیاد شده..

و درگیزی ذهنیش، هرچه بارداری تو جلوتر بره اون مسئولیتش بیشتر میشه و این طبیعیه که یک کم ذهنش درگیر بشه به هرحال تاچندوقت دیگه یک عضو جدیذ یک نی نی قشنک بهتون اضافه میشه که بجز تنوع و شیرینی که به زندگیتون میده کلی بار مسئولیت هم باخودش داره

تهش میرسه به خدا،پس از اولش بسپار به خدا🥰
2731
خب زشته. یعنی بهش بگم بدون من نرو  زشت نیست به نظرت

نه مگه تعارف داری شوهرته خب

بگو خوشم نمیاد منو تنها میذاری میری 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
شاید مشغله کاریش زیاد شده.. و درگیزی ذهنیش، هرچه بارداری تو جلوتر بره اون مسئولیتش بیشتر میشه و این ...

درست میگی عزیزم

فکر کنم همین موضوع باعث تغییر رفتارش شده

ممنون ازت♥️

درست میگی عزیزم فکر کنم همین موضوع باعث تغییر رفتارش شده ممنون ازت♥️

من خوذم دوهفته س زایمان کردم یعنی تواین دوهفته اینقدر درگیر شدم که نگو توی بارداریم هر تایمی میومدی تو سایت من اینجا بودم😅الان تواین دوهفته شاید دوبار اونم محدود اومدم اینجا ببینم چه خبره😅نشستم شیر دادن و اینجاهم یک سرک میکشم بلافاصله شیرش تمام بشه منم کارهام شروع میشه..

تو هم عزیزم ازاین روزهات لذت ببر و ذهنتو درگیر نکن،  بخدا بعدا دلت برای اینروزا تنگ میشه، من بارداری خیلی سختی رو گذروندم همش میگفتم کاش تمام بشه مردم دیگه الان که تمام شده کلی دلم تنک شده برای هیجان دوران بارداری اون تکونهای نی نی که کلی ذوق باخودش میاورد و... تو هم کیف کن ،ادم توی بارداری حساس میشه شوهرتم مطمئن باش نه ازت خسته شده نه چیز دیکه فقط ذهنش درگیر شده چندوقت دیگه پوستش کنده س🤣پوشک بخر، صدای ونگ ونگش که نمیزاره بخوابه و..🤣🤣

بارداری خوبی رو پشت سر بزاری عزیزم مبارکت هم باشه خیلی مراقب سلامت جسم و روانت باش که کلی رو بچه تاثیر میزاره 

من خوذم دوهفته س زایمان کردم یعنی تواین دوهفته اینقدر درگیر شدم که نگو توی بارداریم هر تایمی میومدی ...

وای تبریک میگم بهت🌺🌺🌺😍😍

امیدوارم همیشه سلامت باشه و خیلی موفق

درست میگی. منم حساس شدم. زودرنج شدم و دست خودم نیست😅

من که دلم برا دیدن نی نی نازم پر پر نمیزنه😍😍شماهم تا میتونی عکس بگیر از خوشگلت تا چشم بهم بزنی میبینی بزرگ شده

وای تبریک میگم بهت🌺🌺🌺😍😍 امیدوارم همیشه سلامت باشه و خیلی موفق درست میگی. منم حساس شدم. زودرنج ...

عزیزمی..ممنون.. ان شاء الله چشم به هم بزنی این چندماهم زود میره البته بجز ماه اخر که پوستت کنده میشه وانگار نمیخواد تمام بشه😅

وای تبریک میگم بهت🌺🌺🌺😍😍 امیدوارم همیشه سلامت باشه و خیلی موفق درست میگی. منم حساس شدم. زودرنج ...

نی نی چیه؟ میدونی یانه هنوز؟