2733
2734
عنوان

هفته چندم بارداری هستید؟

358 بازدید | 65 پست

من الان هفته نهمم ولی همش گیج سردرد حالت تهوع..واقعا بارداری خیلی سخته😔دیگه هیچ اشتهایی برای هیچ غذایی ندارم زیر شکمم همش درده

منم ۹

تهوع خیلی کمه ولی خونریزی داشتم دکتر شیاف داده یه سره دراز کشم

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هفته ی ۱۶/همچنان حالت تهوع دارم و خوابالودگی هم بهش اضافه شده‌.

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//
2731
منم ۹ تهوع خیلی کمه ولی خونریزی داشتم دکتر شیاف داده یه سره دراز کشم

استراحت بکن زیاد جا به جا نشو سمت پهلوی چپ بخواب...یه مدت استراحت کنی نی نی خودشو میکشه بالا درست میشه...مگه این مدت زیاد فعالیت داشتی؟

استراحت بکن زیاد جا به جا نشو سمت پهلوی چپ بخواب...یه مدت استراحت کنی نی نی خودشو میکشه بالا درست می ...

نه دکترم الکی آسپرین داده بهم میگن احتمالا واسه اونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
2740

18هفته دارم میمیزم😔

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...
خب هر چیزی رو استفاده نکن از قبل تحقیق کن..

خیر سرش دکتره آخه🤨

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مزخرفه بارداری  هفته ۲۳

تجربه اش رو دارم تو گرما بله واقعا مضخرفه

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2706