2733
2734

جان جان،مبارکککک😍😍♥️به سلامتی

چندوقت اقدام بودی؟چیا خوردی؟؟

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
جان جان،مبارکککک😍😍♥️به سلامتی چندوقت اقدام بودی؟چیا خوردی؟؟

کمتراز دوبرابر شده عادیه؟چیزخاصی نخوردم هریزم خودمم شوک شدم

فندوق مامان اومدبغلم.الهی هرکی ارزوشو داره به زودی بغل بگیره

عزیزم مبارکه 😍نه اوکیه خوب رفته بالا 

خداروشکر دست راستت رو سر من😘

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
کمتراز دوبرابر شده عادیه؟چیزخاصی نخوردم هریزم خودمم شوک شدم

عزیزم نگران نباش،شاید تنبله😂😍😘

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
2740
عزیزم نگران نباش،شاید تنبله😂😍😘

کاش تنبل لاشه و مشکل دیگه ای نباشه.گفتم خدای نکرده یموقع پوچ یا خارج رحمی نباشه

نه ازمایش بعدیت کی میخوای بدی دکترت هی تکراربرات ننوشت ازمایش نه رفت بالاعددش تویک روز صدخورده ای رف ...

تو یه روز نرفته تو۴۸ساعت ۱۰۰تارفته.که باید ۱۵۰تا میرفت.

نمیخام دگه ازمایش بدم چنروز صبرمیکنم بعدمیرم سنو