2737
2739
عنوان

طلاق با دوتا بچه..میشه؟؟

135 بازدید | 11 پست

دوتا بچه شش و سه ماهه دختر و پسر دارم.دست بزن داره.اصلا اصلا اخلاق نداره میگه عین مرده متحرک باش کنارم همش حرف اون باشه بدتر از همه فیلم مستجهن میبینه.بچه دوم نمیخواستم اون اصرار کرد خر شدم.شغل ندارم ۲۵سالمه.بنطرتون میتونم جدا بشم.؟بهش بگم توافقی جدا بشیم؟؟شرایط توافقی چجوریه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره بهترجدابشی فیلم های مستهجن باوجوددوتادخترمناسب نیست توتنهاییت یک وقت تجاوزصورت میگیره تااخرعمرروی دخترهات دعواوکتک کاری هاتون تاثیرمیزاره من دوستم بچه طلاق میگه التماس میکردم مامانم طلاق بگیردیگه ازبس دعواداشتن مریض کردبودبچه

2740
بچه هارو بهم نمیده

اصلابچه هات دخترم هستن کسی که فیلم مستهجن نگاه میکنه کنترلی روشهوتش نداره خودارضایی میکن به بچم رحم نمیکنه خودارضایی ادم عصبی میکنه دورکن ازش اینطورفیلم ها نمیتونی پول جمع کنی کم کم ودخترهات برداری بری یه جای دورزندگی کنی

اصلابچه هات دخترم هستن کسی که فیلم مستهجن نگاه میکنه کنترلی روشهوتش نداره خودارضایی میکن به بچم رحم ...

ی دختر دارم ی پسر.کاش میمرد راحت میشدیم ازش.میگم دیدن فیلم های اونجوری دلیلی میشه برای طلاق؟

ی دختر دارم ی پسر.کاش میمرد راحت میشدیم ازش.میگم دیدن فیلم های اونجوری دلیلی میشه برای طلاق؟

دادگاه که اینودلیل نمیدونه برای طلاق اهاگفتم شایدهردودختر بازدخترهاخیلی حساس قبل تصمیم گیری هوای بچت داشت باش

دادگاه که اینودلیل نمیدونه برای طلاق اهاگفتم شایدهردودختر بازدخترهاخیلی حساس قبل تصمیم گیری هوای بچت ...

یعنی میگی طلاق نگیرم؟مردی ک مث یخ میمونه.