2737
2734

برای امروز “تو” آرزو میکنم: 🥲

بدون خواب‌آلودگی از خواب بیدار شی،

قهوه‌ی صبحت مزه‌ی بهشت بده،🥺

آدمی که دوسش داری باهات تماس بگیره، خبری که خیلی وقته منتظرشی‌رو بالاخره بشنوی، غذای موردعلاقتو بخوری، لباسی که خیلی وقته نمیدونستی کجاست پیدا کنی،

اتفاقی بیفته که حس کنی از خوشی قلبت داره از جا کنده میشه،😍 یکی اون موزیکی که دوسش داری رو واست بفرسته و کل روز عمیق بخندی. 😀

خبری رو امروز بشنوی که از خوشحالی بغضت بترکه😭

با عشق آشپزی کمی و با عشق غذا بخوری

شیرینی‌ها شیرین‌تر شن 

تلخی ها کمتر 

براتون حس خوب آرزو میکنم

چون شما ل

ایق بهترینهایید🌞❤️

برای خوشبخت شدن باید خود آگاه شد 🌱 عاشق زندگی میشم وقتی پیامای رضایت بخشتونو از مشاوره میبینم😍ابرای وقت مشاوره درخواست بدید و منتظر پاسخگویی باشید ☁️😇 یه روانشناس که عاشق کمک به ادماست و در تلاشه حال خوب و آگاهی و نور رو سراسر دنیا پخش کنه🥲 پوست انداختم تا به اینجا رسیدم 😉❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همه این چیزایی که گفتی به علاوه رسیدن اون چیزی که خیلی وقته تو دلته،رو برا خودتم آرزو میکنم❤✨

مرسی قشنگم

برای خوشبخت شدن باید خود آگاه شد 🌱 عاشق زندگی میشم وقتی پیامای رضایت بخشتونو از مشاوره میبینم😍ابرای وقت مشاوره درخواست بدید و منتظر پاسخگویی باشید ☁️😇 یه روانشناس که عاشق کمک به ادماست و در تلاشه حال خوب و آگاهی و نور رو سراسر دنیا پخش کنه🥲 پوست انداختم تا به اینجا رسیدم 😉❤️