2733
2734

ی خانواده ای هست ۴ تا خواهرن دوتا دبیر یکی پزشک یکی دندون پزشک بعد هنوز بعضیا ب باباشون میگن آخی پسر نداریییی؟؟؟؟ یا گفتن تو ک کسیو نداری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ببین هر کاررری کنی ملت یه چیزی میگن 

ول کنید این ملت رو 

دو روز عمر رو خوش باشید با چیزی که دارید همین

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

گله احمقها

به حضرت محمد هم میگفتن ابتر

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

من و خواهرم 2 تا دختریم..

با اینکه مامانم کادر درمانه بعضی رفتار هاش دل شککنده اس

مثلا اون روز میگه که سرمیجات نخور با اینکه مجردم گرمیجات از الان بخور پسر بیاری

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

اره سرکوفت میزن

واقعیته

اما کسایی که سرکوفت میزنن

عقب مونده

بیشعور و بی خانواده ن

دختر پسر همش نعمته

بعدشم چ خانواده لول بالایی هستید

من  از خدا میخوام  فرزندم دختر باشه

پسر شاید اسم و فامیل پدر نگه داره ولی دختر خود پدر را 🌟❤️

این تفکرات واقعا هیچ جایگاهی تو دنیای مدرن و پیشرفته امروزی نداره و اگه کسی همچنان بازگوش میکنه دستاورد دیگه ای برای عرضه نداره متاسفانه که چنگ به جنسیت بچه اش میزنه

در کل وظیفه پدر و مادر پرورش بچه ها صالح و موفق هستش ک الحق این خانواده کوتاهی نداشتن دست مریزاد 

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
2706