2733
2734
عنوان

اینجا چه خبرهههههه 😡😡😡😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 3064 بازدید | 149 پست

وای اینکارا و این حرفا چیه دوست عزیز 😐 زشته رد کن بره

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طرف درخواست دوستی میده و شما لغو میزنید ...واقعا این یه ذره کار اینقدر سر و صدا داره ؟  من درخ ...

فک کن طرف بر میداره تاپیک میزنم بعد کلی تایپ می‌کنه کلی جواب میده ولی سختشه بخواد یک درخواست لغو کنه

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
2731
طرف ریکوئست داده حتی حرفیم به ایشون نزده اسکرینشو گذاشته میگه من یه تار گندیده شوهرمو به تو نمیدم 😂 ...

زیادی رمان بازن  

اسی دیگه شوهر کردی رف

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
خواستگاری  چیه بابا  دارم میگم ادم جرات نمیکنه یه تاپیک بزنه بعد نی نی یار ها هیچکدوم نیس ...

کلا نی نی یار ها کاری ندارن، منم یبار با یه اقاعه بحث کردم خیلی حرفای چندشی میزد تو تاپیکش نسبت زنها، نی نی یار تگ کردم گزارش زدم، هیچی به هیچی. بعد کافیه دوتا خانوم باهم بحثشون بشه، سریع میپرن وسط تعلیق میکنن تاپیک قفل میکنن. به نظرم نی نی یار ها نه همشون، ولی یه سریاشون یه سری زنهای عقده ای هستن که برای اقایون سایت میمالن عملا بااین بی تفاوت بودنشون و لذت میبرن که بیشتر روی همجنساشون مثلا اعمال قانون کنن 😆

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
درست حرف بزن  من تاپیکم در رابطه با همسرم بود یهو درخواست داده

خب ریکوئست داده خواهر من 😂 خیلی اعصابت داغونه

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
@niniyar_3     @niniyar_5       این چه طرز صحبت کردن

منظورش چه کاری بود نه هار

چیزی نگفت مخاطب شما نبودی اسی بود

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
 زیادی رمان بازن     اسی دیگه شوهر کردی رف

یاد حبیب لیسانسه ها میوفتم، اگه منو نمیخوای چرا ریکوئست دادی بمن 😆 چرا من 😆

2706