2733
2734

یاد خودم افتادم

۸ سالم بود کلاس دوم بودم

معلم و مدیر بلایی نموند ک سزم نیاورده باشن

چون دفتر مشقم و اشتباهی اورده بودم جلو همه دفترمو پرت کرد تو صورتم فحشم داد..

مجبورم کرد بشینم رو زمین خاکی مشق بنویسم و بقیه بچه ها با پاشون رو دفترم و دستام پا میزاشتن خاکی میکرد دفترمو..جلوی همه زد صورتمو کبود کرد 

جلو بقیه کتکم میزد فحشم میداد 

یعنی روزی نبود من توسط این آدم کتک و تحقیر نشم

الان ۱۲ سال گذشته و من یه آدم افسرده شدم که روزی ۷ تا قرص اعصاب میخورم و ارامبخش

هيچوقت حلالش نمیکنم

واکنش خانوادت چی بود؟ 

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊 کاربر اصیل_مستقل هستم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا خیرشون نده، این عوضیا تو همه دوره ها بودن. ما دبیرستانی بودیم هم همین بساط بود. خاک تو سرشون

پسر قشنگم صحیح و سالم اومد بغلم، خدایا ممنونتم که زیباترین فرشته ات رو برام فرستادی، هرچقدر شکرت کنم کمه، خدایا دامن هر ارزومندی رو سبز کن، پسر منم زیر سایه خودت و اهل بیت صحیح و سالم برام حفظ کن☆آمــین☆  بقیه امضام واسه دوره زیبای بارداریمه دلم میخواد بمونه اینجا😍✅️اگه چشمتون به امضام افتاد لطف کنید و برای همه خانمای باردار دعا کنید که دوره بارداری راحتی رو بگذرونن،گاهی روزها و شبا خیلی سخت میشن،مثل امشب که دوست دارم از شدت  حال بدم ساعتها بلند بلند گریه کنم...🥲♡♡♡نینی سایتیا بعضیاتون واقعا خوش قلب و مهربونید من براتون از خدا طلب خیر میکنم امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیفته♡♡♡در تاریخ۱۶ آذر۴۰۱ ساعت ۶غروب دومین بیبی چکم مثبت شد ساعت۸:۳۰شب رفتم آزمایشگاه و تست بتام هم مثبت شد به لطف خدا و نگاه اهل بیت😍خدایا به قلب همه منتظرا نظر کن💖💖💖خدایا به من فرزندی سالم و صالح و زیبا بده و من رو در مسیر زیبا و ناشناخته‌ی مادری یاری کن♡ ۷دیماه۴۰۱ صدای قلب کوچیکت رو شنیدم...خدا برام صحیح و سالم نگهت داره جان مادر...امروز۱۱/11/401غربالگری اول رو رفتیم مامانی دکتر سونو گفت سالمی خداروشکر ولی گفت جنسیتتو نمیتونم فعلا بگم.من قربونت بشم که انقد شیطون بلا و ناقلا بودی و یجا بند نمیشدی😘همینکه سالمی عالیه جنسیتتو بعدا میفهمیم.امروز۲۱اسفند فهمیدم تویی که تو دل منی یه پسر قشنگی همه اعضاتو دونه دونه با بابایی دکتر بهمون نشون داد😍پسر جونم ما عاشقتیم و خدارو بخاطر داشتنت بی نهایت شاکریم، 17بهمن402اولین دندونات جوونه زدن و من خوشحالترین مامان دنیام🥹خدایا شکرت ☆☆☆یک عضو قدیمــیِ تعلیق شده...!
2731

به خانوادتون اطلاع دادید؟

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

منم ی بار کلاس اول بودم

معلم اومد دفتر دختر پشت سریم و پرت کنه تو صورتش

خورد تو سر من🥲

زینعلی هر جا هستی خدا ازت نگذره ....

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️

عزیزم خودت هیچ حرکتی نزدی پ خانواده ت چی

من خودم خیلی زبون دراز هستم معلم کلاس سومم خواست تنبه م کنه زیر بار نرفتم و نزاشتم همچین رفتاری کنه

الانم برات ارزوی سلامتی و موفقیت میکنم سعی کن حال دلت خوب کنی قرص ها بیشتر انرژی و جونت میگیرن

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
2740
2706