2752
2734
من فقط از بابا پنجعلی ، حرصم میگیره  کل دیالوگ هاش ۴ تا جمله اس ، بعد میلیاردی درآمد میگیره&nb ...

نقشش خیلی سخته بقیه تو حالت عادی دارن فیلم بازی میکنن اون کلی گریم شده و کلی هم نقشش سخته

من فقط از بابا پنجعلی ، حرصم میگیره  کل دیالوگ هاش ۴ تا جمله اس ، بعد میلیاردی درآمد میگیره&nb ...

همون ۴تا جمله ی ملتیو میخندونه خو 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پایتخت 6 رو آی فیلم میزاره یا نه؟

نه 

جاش سریال پژمان گذاشتن

اگه فاقد شعور و ادب هستی ؛ پست هامو ریپلای نکن ❌حوصله بحث با بـچـه رو ندارم🙌🏻                                   باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔
2731
دوتا دوقلوی همسان ۱۸تا ۲۵سال خواستن سارا و نیکا نیستن

چقد عاااالی،این یه پیشرفت محسوب میشه...

ب شخصع پایتخت۶زد تو ذوقم

چرا نقی باید به اون وضع و تیپ میفتاد،بااون گذشته ای ک داشت

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2706