2752
2734
عنوان

شما جلوی مهمون ظرف میشورین؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 43 پست

متاسفانه منم می شورم   

همسرم بدش میاد خانواده اون بیان نمی شورم

ولی کسی از دوست یا خانواده من باشه می شورم چون میرم سر کار دوست ندارم کثیف باشه خونه ام فردا صبح که ببیدار میشم 

خونه مامانم هم میرم می شورم ظرفارو وقتی مهمون هست چون مامانم مریضه دلم نمیاد تنهایی فرداش بشینه ظرف بشوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله من میشورم. ولی مهمونام اکثرا خودشون میان کمک و بیکار نمیشینن زل بزنن به تلوزیون. نشوری و جمع نک ...

اره مهمونای منم میان ولی خودم دوس ندارم کار کنن

اخ اخ راس میگی کوهی از ظرف جمع میشه🤐

نوشته بود آیا کسی را چنان دوست داری که برایش بجنگی ؟نوشتم از جنگ ها بازگشته ام با زخم ها و موی سپید... یادگرفته ام صبور باشم و به تماشا قانع 💔

نه وقتی رفتن  ظرفا رو میشورم

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
2731
منم حتی استکان چای هم نمیشورم استکان جدید درمیارم احتمالا اونا منتظرن شما بری آشپزخونه کمکشون ظرف بش ...

ن بعد ک رفتم ب زور بیرونم کردن از اشپزخونه اخه اشپزخونه فسقلی الان جا نیست دو‌نفر وایسن😂

نوشته بود آیا کسی را چنان دوست داری که برایش بجنگی ؟نوشتم از جنگ ها بازگشته ام با زخم ها و موی سپید... یادگرفته ام صبور باشم و به تماشا قانع 💔

ما مهمونامون همش خودشون کمک میدن میشورن و فقط پهن میکنم خشک شن

بعدش که رفتن جمعشون میکنم یا اگه شب دیر وقت باشه فرداش جمع میکنم

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

تو مهمونی خانمها هم خودشون اذیت میشن

هم خانمهایی که اومدن مهمونی

میزبان اگر شاغل نباشه میتونه فردا خودش بشوره

وقتی مهمون هست دور هم باشن

خانم تا شام آماده بشه علاف توی آشپزخونه بعد غذا بازم شستن و خشک کردن غذا 

لذت مهمونی فقط برای مردهاست

خب آخه نشوری هم مهمون میخاد آویزون ظرفشویی شه ک بزار من بشورم فک میکنه عمدا نمیشوری😂

اه دقیقا خیلی وضع مضخرفیه

اره مهمونای منم میان ولی خودم دوس ندارم کار کنن اخ اخ راس میگی کوهی از ظرف جمع میشه🤐

من کلا مهمون غریبه ندارم .همه خودین.

اونم میچینم تو ماشین بقیشم که جا نمیشه سریع میشوریم میریم میشینیم.

خواهر همسرم میگه میزبان از صبح سرپاست خونشو برای ما تمیز کرده برامون غذا پخته بعد انصاف نیست کمکش نکنیم ظرف هایی که خودمون توش غذا خوردیم رو نشوریم.

همیشه بهم میگه تو از صبح واسه ما پختی منم میشورم ظرف هارو دستشم تنده انصافا سریع میشوره ده دقیقه ای😂

من اصلا نمیشورم وقتی که میرن می‌شورم  نمیزارم حتی مهمون خودش بشوره میگم قرار کنار هم باشیم نه ...

منم خیلی دوس دارم اینجوری ولی مادر شوهرم و خواهر شوهرام مسخره میکنن میگن باید همین حالا شسته بشه ،

به نظر منم تو مهمونی باید خوش گذروند ،حالا بعد هم میشه ظرف شست مثلا آخر مهمونی به کمک هم ظرفا را بشوریم .

ولی تو خونواده شوهرم حتما بعد از غذا باید فورا ظرفا شسته بشه ،خب اینجوری غذا به دل آدم نمی‌چسبه چون بعدش باید کلی ظرف بشوریم   

.من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود،قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد،کسی برای چشم هایم نمیردو شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود...من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود،هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد وجای خالیم توی ذوق نزند...من یک آدم معمولی هستم،حتی از معمولی هم معمولی تر،ولی دوست داشتن را بلدم،اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم،اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم....

مهمون اگه تنها باشه و نیاد کمک نه نمیشورم مثلا جاریم تنها میاد منم میذارم کنار بعد میشورم‌..اگه بیان کمک باهم میشوریم...اگه خانوادگی بیان ک تنها نیستن نشوری ام اشپزخونه انگار بمب زدن

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜
2706