2752
2734
پدرش ساهاست فوت کرده. خونه مادرش رو هم همسرم خریده.

چطور با همسرتون آشنا شدید، تاپیک هاتون را خواندم، اینکه پس اندازش دست خواهرش،  تونه اش به اسم خواهرشه، جالب نیست، بقیه رفتارهاش چطوره ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چطور با همسرتون آشنا شدید، تاپیک هاتون را خواندم، اینکه پس اندازش دست خواهرش،  تونه اش به اسم خ ...

تو خونه و بقیه مسائل مشکلی ندارم. ناراحتیم از دروغگویی و پنهان کاریشه

به خاطر دروغ گوییش ناراحتم

منم بخاطر دروغ گویی شوهرم بیشتر ناراحتم

ولی حالا که ۷ ساله ازدواج کردم با دوتا بچه اسیر و آواره ام

تو خونه ی خودم ،انگار مستاجرم 

همش میترسم شوهرم بمیره زودتر از پدرشوهرم،برادر شوهرم بیاد هرچی ملک و املاکه بگیره براخودش

خیلی پیش اومده این جور مسائل

مخصوصا خانواده شوهرم که یک ذره منطق و مهر و عطوفت ندارن

خونه ی خودمونه،اونا چون سند دارن نمیزارن ما خرید و فروش کنیم،میخوان که همش محتاجشون باشیم

خونه شما هم به نام یکی دیگه است؟

بله توضیح دادم که

پدرشوهرم وام مسکن میخواستن بگیرن،خونه مارو سند زد شوهرم به نام پدرش،تا بتونه وام بگیره

حالا میخوایم خونه رو عوض کنیم ،چون سند به نام پدرشوهرمه،اجازه نمیده

قانونا مالک شده پدرشوهرم و ما حق نداریم رو خونه

بله توضیح دادم که پدرشوهرم وام مسکن میخواستن بگیرن،خونه مارو سند زد شوهرم به نام پدرش،تا بتونه وام ...

منم از همین میترسم. دو روز دیگه خواهرش ازدواج کنه و بزنه زیرش من کاری نمیتونم بکنم. اگه اتفاقی برای همسرم بیفته من کاری نمیتونم بکنم. اگه دنبال مال کسی بودم مهریمو ی سکه نمیگرفتم. ناراحتی و خشم من فقط از دروغگوییشه.

2706