2752
2734
عنوان

ما پرتوقع هستیم یا برادرای شوهرم حسود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 44 پست
۹ سال مستاجر بودن من کجای داستانه؟ ۹سال خون دل خوردن. درحالی که اونا جهیزیه شون رو خونه خودشون چیدن

مشکلتون اینه وظیفه پدرشوهر تون میدونید که مسکن و فراهم کنه دوست عزیز

این وظیفه همسر شماست نه ایشون

توقعتون رو بیارید پایین 

در توانش بوده اونموقع به اونها کمک کرده حالا زمان شما نداشته ولی الان داره 

قدردان باش 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
قضيه برعكسم بود همينو ميگفتي قطعا با اين ديدت خير  دشمني بين بچه ها رو پدر مادر ايجاد ميكنن با ...

تبعیض نیست که...درست بخون ....این خانم میگن من ۹ساله مستاجر هستم و برادرهای شوهرم از روز اول ثاحب خونه شدن...خبببببب این ۹سال عذابی رو که ایشون کشیدن رو به نظره من با هیچ پولی نمیشه جبران کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونا یک روز هم مستاجر نبودن و من ۹ ساله اثاثم روی کولم بوده و خونه های مردم رو آباد کردم. چرا منم ا ...

تهیه منزل بر عهده شوهرتونه. منم چهارسال عقد بودم بدون کمک کسی تونسیم خونه بخریم 

خدایا به من صبری عطا فرما نزنم دهن بعضیا را سرویس کنم🤨😑
شما از اول بايد ميختو محكم ميكوبيدي  زن ادمي ميشدي كه ميتونس خونه تهيه كنه  تهيه خونه بر ...

شما چیزی از اقتصاد سرت میشه؟

اگه به اونا نداده بود خب پول داشت که به ما بده. پس به اونا هم مربوط میشه. اگه کل پولش رو نمیداد برا اونا خونه بخره یه چیزی هم برا ما مونده بود و ما هم توی ارزونی صاحب خونه میشدیم و این همه سال هم دربه در نبودیم

2731
چطور پدری چندتا بچه رو میفرسته از اول خونه خودشون و یکی رو سالها دربه در میذاره تبعیض نیست؟ برای یک ...

خب بهشون بگید شما بعد سالها بازم عرضه عوض کردن خونه تونو که نداستید پدرتون کمکتون کرده برا مارو دوتا یکی میکنه خب

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
چطور پدری چندتا بچه رو میفرسته از اول خونه خودشون و یکی رو سالها دربه در میذاره تبعیض نیست؟ برای یک ...

خب گرون شده خودش ميده از شما كه نميگيره مثلا بگه من برا اونا با ٥٠تومن خريدم اين ٥٠هم براي شما 

در حد همون خونه ها براتون فراهم ميكنه 

جواب شوال اولتم از ديدگاه خودم تاكيد ميكنم نوشتم پست قبليم برات 

دنبال تاييدي خواهري يا نه اگه اره سوال نبايد بكني 

تعويض خونه دراوردن پول همه روزي سخت بوده 

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
تهیه منزل بر عهده شوهرتونه. منم چهارسال عقد بودم بدون کمک کسی تونسیم خونه بخریم 

عزيزم منم همه اينا رو براشون ميگم اما انگار صرفا دنبال تاييدن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
مشکلتون اینه وظیفه پدرشوهر تون میدونید که مسکن و فراهم کنه دوست عزیز این وظیفه همسر شماست نه ایشون ...

خب منم همینو میگم. اون موقع داشته و برا اونا خریده. به ما که رسیده گفته ندارم و ما هم گفتیم عیبی نداره و رفتیم آوارگی. حالا که داره چرا حسادت میکنن که نکنه ما یه خونه خوب داشته باشیم؟

شما چیزی از اقتصاد سرت میشه؟ اگه به اونا نداده بود خب پول داشت که به ما بده. پس به اونا هم مربوط می ...

از اقاصاد خيلي از گذر عمرم متوجهم تو الان خودتو با فردي كه نوه داره مقايسه ميكنيو ميخاي هم پاي اونا بشي 

موفق باشي به نظرم 

نه نظر من برات كارسازه چون اصلا نظر نميخاي فقط تاييد ميخاي 

و ارومت ميكنه نه حرفاي شما براي من منطقي 

پسميرم بيرون 

بهترين ها براتون اتفاق بيفته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزيزم منم همه اينا رو براشون ميگم اما انگار صرفا دنبال تاييدن 

لطف مکرر میشه حق مسلم. 

چرا واقعا فکر میکنه اون 9سال مستاجری مقصرش پدرشوهرشه. 

من بعد از این خانم اردواج کردم بدون کمک هزارتومنی اطرافیانمم تونسیم ی خونه نسبتا خوب تو شهر خودمون بگیریم

خدایا به من صبری عطا فرما نزنم دهن بعضیا را سرویس کنم🤨😑
قضيه برعكسم بود همينو ميگفتي قطعا با اين ديدت خير  دشمني بين بچه ها رو پدر مادر ايجاد ميكنن با ...

بزار یه داستان کوتاه بگم اگه حوصله داری بخون:

چندسال پیش من و همسرم خونه خریدیم همه چی رو فروختیم تا مول خونه جور شد...شوهرم یه خونه خوب تو محله ی خوب دیده بود و ۳۰۰تومن مثلا کم داشتیم از مادرشوهرم خواست که براش طلا بفروشه (قرض)ماهم دوباره بخریم بهش پس بدیم، مادرشوهرم گفت نه اگه اینجوره پس منم میخوام شریک شم تو خونه...من قبول نکردم و گفتم بیا تو محله پایین تر بخریم ولی به اسم خودت(شوهرم)باشه...خلاصه خریدیم و مادرشوهر نداد(یک کیلو طلا داشت اون موقع)ولی ۳سال بعد برای دخترش طلا فروخت و کمک کرد و شریک هم نشد والان چند ساله هنوز هم کامل برنگردوندن طلا ها رو...ولی با این حال من و همسرم نه دخالت کردیم نه حرفی زدیم..چون صاحب مال دوست داشت به اون بده نه به ما🤗

2706