2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آبجی منم معلمه هر سال برا همکارش که ابتدایی هست کلی کادو میدن ولی اون دبیره دریغ از یه کادو از سمت ب ...

بسته به اون دبیر داره من دوستم دیره روز معلم پارسال کلی براش ساعت و ادکلن آورده بودن ولی خودش می گفت دلم نمبیخواسته شاید از روی اجبار یا رودروایسی آورده باشن منم گفتم ابتدایی که تدریس نمی کنی پول جمع کرده باشن دانش آموزات تک تک برات از روی دل خوش و اینکهه تو اینقدر پایشونی آوردن وگرنه چرا برای بقیه دبیراشون نیوردن

2731
دیگه عقلشون نمیرسه شاید بنده خدایی نداشته باشه پول زور به چه درد میخوره هدیه ای خوبه دانش آموز با جو ...

والا منم با شوهرم یه دعوا کردم تا تونستیم پولو جور کنیم، حالا معلمشون خیلی آدم خوبیه، تقصیر نماینده کلاس

نماینده برای چاپلوسی به مادرا فشار میاره،همه دادن نمیشد من یه نفر ندم، منم مجبوری دادم هرچند که با ش ...

چه بیشعور بوده که ازتون نظر نخواسته شاید یکی نداره ماله ما از۲۰۰تومن پیشنهاد داد تا خانوما سر۵۰تومن نفری به تفاهم رسیدن

والا منم با شوهرم یه دعوا کردم تا تونستیم پولو جور کنیم، حالا معلمشون خیلی آدم خوبیه، تقصیر نماینده ...

باید توان مالی اکثریت رودر نظر بگیرن. ما شهرستانیم بین 50 تا 100 گفتن بیارید. البته طفلی نماینده کلاس کمی بیشتر از بقیه پول می زاره.

خب پرسیدم،جواب؟

جواب ؛ 

_ معلمی که ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۲:۴۵ دقیقه میره خونه

_ همه تعطیلات تقویم و نوروز و تابستون رو با بچه ها خونست.

_ اگر شرایط جوی بد باشه جدیدا غیر حضوری برگزار میکنه.

_ یه روز بعنوان نماد تو تقویم واسش نیست، براش هم جشن میگیرن، هم هدیه های پنهونی و عمومی بهش میدن .

_ فیش حقوقی معتبر برای خرید داره.

و ...

با کارمند و کارگری که هر روز تا ساعت ۲ ظهر یا بیشتر بجز جمعه ها با تعطیلات تقویم سرکار میره، کسی بهش هدیه نمیده و ... 

کدوم شغل سخت تری دارن. 

چه بیشعور بوده که ازتون نظر نخواسته شاید یکی نداره ماله ما از۲۰۰تومن پیشنهاد داد تا خانوما سر۵۰تومن ...

آره یه چند نفری هستن وضعشون خیلی خوبه هی میگفتن گدا بازی درنیارید، دیگه کسی روش نشد حرفی بزنه، البته باز معلمشون خیلی عالیه 

به مدیر چه ربطی داره آخه

مدیر مدرسه اشون به نماینده ها گفته از مادرها اجبار نفری ۲۰۰بگیرین و اینکه این حرفش بیشتر زور داره که گفته هیج کس حق نداره خودش تنهایی کادو بده 

بعد ۳۶ نفرن یه بسته شیرینی و یک گل و کارت هدیه یک تومنی برای معلم هر کلاس تعیین کردن و گفتن بقیه اش رو باید بدین مدیر برنامه ریزی براش داره

جواب ؛  _ معلمی که ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۲:۴۵ دقیقه میره خونه _ همه تعطیلات تقویم و نوروز و تابستون ...

معلم کارمند دولت هست و باید با کارمند دولت مقایسه بشه،

با کارگر کاری ندارم

اما دوباره سوالمو میپرسم سختی ها و زحمت شغل معلم رو از نزدیک لمس کردی؟ اینا مزایای این شغل بود که با سختی های کارمندانی دیگه داری مقایسه می‌کنی

سختی رو با سختی مقایسه کن که اصلا نمیشه تا هر دو شغل تجربه نکرده باشیم نمیشه مقایسه کرد

هر چند که از اساس،مقایسه یک شغل با شغل دیگه اشتباهه

2706