2733
2734
عنوان

چرا ني ني سايت ديگه واسه مامان ها نيست همه ….

| مشاهده متن کامل بحث + 1955 بازدید | 184 پست
بیان چ اشکال داره یکم با هم اختلاط میکنیم سر ب سر هم میذاریم بهتر از اینه ک وقتشونو برن تو گروهای مث ...

اينم نظر جالبي بود 

اوني كه بخواد بره تو همچين گروه هايي ميره! 

بعد هم كلي فروم سرگرمي و تفريحي واسه نوجوانان هست، بره اونجا ! 

ما سعی میکنیم درست تربیت کنیم اونوقت بچه هامون باید تحت تاثیر بی تربیتی دیگران باشن. همکلاس دختر من ...

من چیزی به مدیر نگفتم.این سری رفتم مدرسه حتما بگم.

این بچه خیلی مشکل دار.سر و وضع مادرشو آدم میبینه میفهمه چه خبر متاسفانه

نمیدونم چه امضایی بذارم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اينم نظر جالبي بود  اوني كه بخواد بره تو همچين گروه هايي ميره!  بعد هم كلي فروم سرگرمي و ...

فضای مدیا همینه عزیزم از هرسنی هستن ی گروه سنی بیشتر و قابل شناسایی نیستن چون پشت گوشین و نمیشه هم کاری کرد گف این گروه نیان یا اونا نیان اینجور تعیین تکلیفا فقط واسه گروهای حضوریه

2731

چیزی که جالبه،امروزه نوجوانها میتونن رابطه جنسی داشته باشن،میتونن توی سایتهایی که مخصوص بزرگسالها هست بپلکن،میتونن به مردها و زنها درمورد زندگی زناشویی مشورت برسونن،میتونن زیر پای متاهلها بشینن،میتونن از دوس پسر یا دوس دخترشون بچه داشته باشن،میتونن ازدواج سفید رو تجربه کنن و ...

فقطو فقطو فقط نمیتونن ازدواج رسمی داشته باشن،واسه ازدواج‌بچن😒

بعضیاشون هم دور از جونشون مثل حیوون دست آموز که یه چیزی که یادگرفته رو بدون فکر و منطق تکرار میکنه،هر چیزی که توی مجازی یاد گرفتنو بدون هیچ فکر و منطقی میان اینجا نشخوار میکنن! پول نداری بچه نیار،تا پنجاه سالگی واسه ازدواج وقت داری،بزن توی دهن شوهرت ، خودت مهمتر از بچتی پس برو طلاق بگیر، تا صد میلیارد پس انداز نداشتی به ازدواج فکر نکن، مثل خر توی خونه شوهرت کار کن و بچه بزرگ کن ولی از شوهرت پول نگیر خودت برو کار کن پول دربیار، پدر مادرتو بذار سر کوچه چون تا قیامت به بچه های پرتوقع و بی چشمو روشون بدهکارن، دوستو رفیق بهتر از خواهر برادر و فامیلن، هرکی دوست داشته باشه میتونه ک و ن لخت بیاد توی جامعه به خودش ربط داره...  

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش