2752
2734
عنوان

تمومش کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 23 پست
مگه من گفتم لباسامو بشوره

این که انتظار داری انلاین باشه

این که انتظار داری همیشه دم دستت باشه

اتفاقا باهاش باش و ازش بزرگی و احترام به خودتو اموزش ببین

و معلومه که اویزونت نمیخواد باشه

قدرشو بدون

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فک کردم رفیقش پسره والا ما با رفیقای همجنسمون چت نمیکنیم کار داشته باشیم زنگ میزنیم

اونم تماس ۵ دقیقه ای

حالا ما خانوما ۳ ساعت صحبت میکنیم 😂

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟
این که انتظار داری انلاین باشه این که انتظار داری همیشه دم دستت باشه اتفاقا باهاش باش و ازش بزرگی ...

ببخشید 2 روزی یه بار سین زدن یعنی بی احترامی به طرف

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2731
ببخشید 2 روزی یه بار سین زدن یعنی بی احترامی به طرف

و اینطور فکر کردن یعنی بی احترامی به اون طرف

اگه تعامل رو جایگزین تقابل کنیم خیلی راحت میشیم

خودش باید دو دو تا چهار تا کنه

کم کم کمش کنه تا وقتی با اون به تعادل برسه یکی در برابر یکی تا حالت اجبار و توهین نباشه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم