2737
2734

نشون بدم برام مهمه 

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 

لباس رسمی

عطر ملیح خنک

مسواک حتمی

آرایش خیلی نا محسوس بدون خط شم و کانتور و سایه

لحن جدی بدون خودمون شدن اما اخمو نه تو دیدار اول و سلام یه لبخند کمرنگ رو لب کافیه

میشه درمورد ساعات کاری و حقوق و بیمه هم یه توضیحی بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بین سوالات بپرس  ممنون میشم در مورد شرایط پرداخت مثل حقوق و بیمه و .... صحبت کنیم ، که من بررس ...

وقت کار هم اضافه کنه چون بعضیا خیلی پرون اضافه کاری حساب نمیکنن الان ما دهنمون پاره شده بعد میگه اداره کاریه ولی هر روز ما دو ساعت اضاف میاییم

2731
بین سوالات بپرس  ممنون میشم در مورد شرایط پرداخت مثل حقوق و بیمه و .... صحبت کنیم ، که من بررس ...

وای چقد خوب گفتین

مرسی بابت راهنماییتون

بعضی وقتا همین نکات کوچیک رو یکی گوشزد کنه واقعا کمک میکنه به درست و حرفه ای حرف زدن

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
لباس رسمی عطر ملیح خنک مسواک حتمی آرایش خیلی نا محسوس بدون خط شم و کانتور و سایه لحن جدی بدون خو ...

واقعا ممنونم🙏🏼

2740