2733
2734
عنوان

ای کاش زودتر ازدواج میکردم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1172 بازدید | 77 پست

عزیزم من سن پایین ازدواج کردم الان۳۱ میخوام جدا بشم مهم کمیت وگرنه سی سال کنار هم باشید ولی عذاب بکشی به چه دردی میخوره خیلیا هستن طلاق عاطفی گرفتن

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه باتوجه ب عمری ک اکثر افراد جامعه میکنن گفتم دیگ همون ۵۰ ۶۰ ساله دیگ عمر مفید دنیا

نه بابا حداقل ۶٠ ۷٠ عمر میکنیم یکم امید داشته باش بعد دیدتو عوض کن به خدا همون بیست سالم سخته یکی رو تحمل کنی😂😂

لطفا سر به سرم نذارید من لوسم😢😔🥺
2731

یکی از اقوام نزدیکمون تو همین سنی ک گفتی ازدواج کردن 

الان موهاشون سفید شده   پسره بهش خیانت کرد 

دختره بهش خیانت کرد میخاستن طلاق بگیره خونواده نزاشتن 

در عین تاهل همه کاری کردن حالا ک سی سالشونه نشستن سر خونه زندگیشون بدون بچه و ناراحت از این ک زود ازدواج کردن ی نسخه رو واسه همه نمیشه پیچید 

نه بابا حداقل ۶٠ ۷٠ عمر میکنیم یکم امید داشته باش بعد دیدتو عوض کن به خدا همون بیست سالم سخته یکی رو ...

۶۰ ۷۰ سالم کمه ولی تو این دنیا ماشینی کسی به ۷۰ برسه خیلی حرفه

نه بابا حداقل ۶٠ ۷٠ عمر میکنیم یکم امید داشته باش بعد دیدتو عوض کن به خدا همون بیست سالم سخته یکی رو ...

😂

من که جوون بودم با خودم فکر میکردم چطور میشه با یه نفر یه عالمه سال زندگی کرد ، حوصله ادم سر نمیره؟ تکراری نمیشه؟😂😂

😂 من که جوون بودم با خودم فکر میکردم چطور میشه با یه نفر یه عالمه سال زندگی کرد ، حوصله ادم سر نمی ...

منم دقیقا 

بعضی وقتا ب شوهرم نگاه میکنم میگم وای ینی تا چندین سال باید تحملش کنم🤦🏻‍♀️

لطفا سر به سرم نذارید من لوسم😢😔🥺
2706