2733
2734
عنوان

ای کاش زودتر ازدواج میکردم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1172 بازدید | 77 پست
خب اون بیشتر بود کی دلش نمیخواد بیشتر زندگی کنه

عزیزم زندگی کردن ربطی به تاهل وتجرد نداره

ماها باید یاد بگیریم درهرشرایطی زندگی کنیم 

ولذت ببریم 

طول عمر مهم نیست 

شما یه روزم زیبا زندگی کنی خیلی بهتر از کسی هستی که سالها فقط روز رو شب کرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مشکل اینه عمرها کم شده و معلوم نی آدم به ۶۰ سالگی برسه دیگ

طبق آمار میانگین عمر ایرانیا ۷۵ ساله گریه نکن کمیت مهم نیست کیفیت مهمه 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
عزیزم زندگی کردن ربطی به تاهل وتجرد نداره ماها باید یاد بگیریم درهرشرایطی زندگی کنیم  ولذت بب ...

همش به این فکر میکنم ک روز به روز دارم ب مرگ و پیری نزدیک تر میشم و تازه یکساله اومدم سرخونم

اخه آدم ک نمیدونه تا کی زندست ۵۰ سالم کم نیست 

به قول شما ادم نمیدونه تا کی زنده است یکی بیست سالگی هم ازدواج کنه ممکنه عمرش طولانی نباشه 

مهمتر اینه ادم قدر هر لحظه رو بدونه و با انگیزه و با هدف زندگی کنه ، لزوما هدف ازدواج نیست  

همش به این فکر میکنم ک روز به روز دارم ب مرگ و پیری نزدیک تر میشم و تازه یکساله اومدم سرخونم

چه فکر خطایی 

یاد بگیر در لحظه زندگی کنی

نمیگم برا این ت برنامه نداشته باش نه

ولی امروزت رو برای فردای کذایی خراب نکن

وحتی برا گذشته ای که از دست رفته

اي فکرا فقط امروزت رو تباه می کنه و نمیزاره اونجوری که دوست داری زندگی کنی عزیزم

اخه ۲۹ سال کجا برا ازدواج ۲۰ سالگی کجا

یه نصیحتی بهت میکنم ، گذشته ها تموم شد رفت ، باید بیست سالگی ازدواج میکردی؟ نکردی ، نشد ، هر چی ، دیگه تموم شد رفت ، بشین هی غصه بخوری ، هر روز افسوس بخوری ، گریه کنی ... برنمیگرده فقط حال الانت خراب میشه 

حالا شرایط اینه ، بپذیر و لذت ببر از ازدواجت  

2706