2752
2734
عنوان

اخلاق بدی که دارم

376 بازدید | 40 پست

شوهرم هروقت خسته ست بدرفتاری میکنه یا داد میزنه. منم در جوابش چند برابر بدرفتاری میکنم و اخرش دلم میسوزه.

دست خودم نیست. چیکار کنم یکم تودار تر باشم.

انگار حتما باید حاضر جواب باشم 

البته اینم بگم که از وقتی که خیانت دیدم ایطور شدم🥲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
کینه ای بودن و عدم گذشت یا خدای نکرده در نظر نگرفتن خوبی های طرف مقابل و قدر نشناسی  به خاطر کم ...

برعکس من خیلی در حقش خوبم خواهر.

طوری که مث مرد پاب پاش، براش کار میکنم بدون هیچ منتی.

ولی اون مث مردای قدیمی رفتار میکنه که همش باید داد بزنه

در حد اینکه کلی پول بریزه به پاش. و من صرفه جویی کنم برا پول جمع کردنمون و خونه😢

ینی خیانت جن..ی نبوده؟

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
در حد اینکه کلی پول بریزه به پاش. و من صرفه جویی کنم برا پول جمع کردنمون و خونه😢

خب اگه الان دیگه اینکارو نمیکنه و مطمئن شدی دیگه دنبال اینجدر کارا نیس سعی کن کمتر عصبانی بشی و سعی کن بیشتر آرامش داشته باشی

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع
خب اگه الان دیگه اینکارو نمیکنه و مطمئن شدی دیگه دنبال اینجدر کارا نیس سعی کن کمتر عصبانی بشی و سعی ...

نمی‌دونم دیگه پیگیر نشدم که اگر چیز بدتری دیدم داغونتر ازین نشم.

دست خودم نیس. چون هم وابسته ام و هم اینکه دیگه از وقتی ازدواج کردم چشمم هیچکیو نمیبینه اما اون...

برعکس من خیلی در حقش خوبم خواهر. طوری که مث مرد پاب پاش، براش کار میکنم بدون هیچ منتی. ولی اون مث ...

احترام هر کس دست خودشه 

به نظرم پروش کردی 

محبت چون که از حد بگذرد نادان خیال بد کند 

تره و برگ چغندر و کرفس زیاد بخور تا بتونی خودتو بگیری براش 

حتمن بوده چون خودشم گفت هدفم این بوده

یا خدا چطوری باهاش موندی حقش

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
2706