2752
2734

خاک بسرم چرا اینجوری شدم 

راجبش حرف خیلییییی بدی زدم درحالی ک باچشمم ندیدم فقط حدس خودمو گفتم 

بچه ها من خیلییییی بد شدم 

تاهمین چندوقت پیش خیلی خداشناس بودم 

اما دوتا کیس ازدواج خیلییییی بد سررراهم قرار گرفتن ینی اصلااا دوسم نداشتن یکیشون قصد کلاه بزداری داشت یکیشونم خودش زن داشت و برای اینکه منووسر کار بزاره اونده بود خواستگاری 

بعد مورد اول بازم ایمانمو حفظ کردم اما وقتی کیس دومم هم بد ازاب درومد دختر بدی شدم حالا گناهو نباید گفت ولی راحت باپسرا حرف میزنم و البته قرار نمیرم ولی یسری کارا ک واقعا گناهه انجام دادم امشب تو اینستا یه فیلم مثبت ۱۸ نشون داد همیشه میزدم میرفت اینبار موندم نگاه کردم خود کشی گناهه کبیرس مطمعنم یااین حجم از گناه خدا دیگ نمیبخشم حالا چکارکتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کی گفته نمیبخشه آیا حتی یک بار قرآن رو با معنی نخوندی آیه لا تقنطوا رو نخوندی،خیال می‌کنی الان که پش ...

چندبار توبه کردم ولی بازم گناه کردم 

تهمت به اون دخترو چکارکنم 

چشام به گناه بازشدو چکارکنم

سلام عزیزم

خدا مهربون تر از اونیه که حتی فکرش رو بکنی

اون همه چی رو میبخشه، فقط کافیه استغفار کنی

بعدشم بری در خونه خودش و باهاش خودمونی حرف بزنی، بگی خدا جونم خواستم اونی بشم که تو دوست داشتی، اما نشد، عقب رفتم، خودت کمکم کن دیگه گناه نکنم، خودش کمکت میکنه، جبران میکنه برات، فقط ازش بخواه

عزیزم همین که عذاب وجدان گرفتی نشونه خوبیه 

ولی دیگه نذار چشمات گناه کنن 

پاک بمون و توبه کن

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂