2752
2734
عنوان

یه قانون مسخره از روشن فکرای سایت!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 3303 بازدید | 193 پست
الان من رو قورت میدین  ولی بچه میارین؛ بچه مریض میشه پول درمان دارید؟ بچه پوشاک خوب و تغذیه عا ...

عزیزم مشکل نیاز اولیه نیست همه نیاز اولیه بچه هاشون رو فراهم می‌کنند مگر اونی کی باشه

بعضیا توقعشون اینکه بچه دار که بشی همه چی بهترین ها همیشه بتونی فراهم کنی...خب مثلا منی که نمیتونم برا بچه ام گیلاس بخرم یا مداد رنگی ۳۶ رنگ بخرم ولی بقیه دارن 

اجازه بچه دار شدن ندارم؟

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
الان تو تاپیک میوه نوبرانه نگاه کن... هرکس گفته اینایی که تو میگی متهم شده بی رحمی...خب پولدارم میگ ...

عزیزم پولدار به داشته های عقلی هم هست بله دیدم تاپیک رو ،اکثرا پولدار تازه به دوران رسیده ان، یا پولدار نیستن و ادا در میارن ،ما مدرسه میرفتیم چند سال پیش مادرم همیشه یه لقمه اضافه میذاشت بچه ها گوجه سبز میاوردن همه کلاس میخوردیم ،یا خوراکی تعارف میشد مشکل کلا از جای دیگه است 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان تو تاپیک میوه نوبرانه نگاه کن... هرکس گفته اینایی که تو میگی متهم شده بی رحمی...خب پولدارم میگ ...

دقیقا

حق همه چی رو از ما صلب کردن حتی چشم دیدن پایین تر از خودشون رو ندارن

اگر اینقدر پولدار و متظاهرن بچشونو ببرن غیر دولتی فکر کنم اونجا همه مثل خودشون باشن نه اینکه بیارن دولتی که حتی بعضیا به نون شبشون هم محتاجن! منم یادمه یسری بچه ها خوراکی های خاص میاوردن من که کلا اون دوران نمیتونستم خوراکی ببرم صدای قار و قور شکممو به زور نگه میداشتم که آبروم نره

2731
دخترا من قبل قاعدگیم کلی هوا ازم خارج میشه و خون ماهانه ام نمیاد به نظرتون چیه همین باعث شده پریودی ...

ی تاپیک جدا بزن تا بتونند کمکت کنند اینجا جاش نیست

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
دقیقا منم بعضی پولدارا رو دیدم پول الکی دست بچه نمیدن یه کاری در ازاش میخوان مثلا نمیدونم برو خونه ر ...

دقیقا همینه شوهر من یه بچه پولدار بی دغدغه الان داره یاد میگیره سختی زندگی چیه از خودمون مثال بزنم الان پدرش حمایتش نمیکنه  الان میفهمه زندگی چیه و قدر میدونه

نگاه منم مثل تو موافق این فکرما  خودمن جز اقشار ضعیف جامعه ام🤣 ولی خب قبول داری بعضی وقتا تو ...

خب بعضی چیزا رو توی خونه باید خورد، نوبرونه کیلویی 1میلیون رو واجب نیست بچه ببره جلوی بقیه بخوره 

مگه کسی ام الان میتونه ۱۰۰ درصدو؟ تو ۵۰ درصدشم موندن ملت 

۱۰۰ هر کس فرق داره من اگه ماهی ۱۸ حقوقم باشه ۱۶ خرج بچم میکنم و ۲ برای خودمون این میشه ۱۰۰ گذاشتن یکی دیگه ۱۰۰م حقوق داره ۹۰ خرج بچش حالا این مثال با پوله زمینه های دیگه هم هست

واقعا جاهلین و خودخواه . تا حالا یه نگاه به بچه های ده هشتادی کردین . من با خیلی‌هاشون حرف زدم مخصوصا پسر ها .همه افسرده دن . میگن چقد باید کار کنیم تا یه خونه بخریم ماشین بخریم. دوست عزیز شما تو آمریکا زندگی نمیکنی که بچه با تلاش به همه جا برسه ‌. فک کردین بچه آوردن فقط شکم سید کردنش. من تو خانواده فقیر بزرگ شدن کل بچگیم با حسرت سپری شد . 

دقیقا همینه شوهر من یه بچه پولدار بی دغدغه الان داره یاد میگیره سختی زندگی چیه از خودمون مثال بزنم ا ...

منم تو فامیل نزدیکمون یه مثال داریم پسره همههه چی در دسترسش بودا بیست و خورده ای سالش بود پول تو جیبی میگرفت آخرشم به باباعه فحش میداد که هییییچ کاری برام نکردین چون اونقدر همه چی برای مهیا بود که اصلا قدر نمیدونست

عزیزم مشکل نیاز اولیه نیست همه نیاز اولیه بچه هاشون رو فراهم می‌کنند مگر اونی کی باشه بعضیا توقعشون ...

من یه شاگرد دارم

برادرش کلاس سوم مدرسه خودمونه

خودش کلاس اول

ابتدای سوال توی فرم اطلاعات فردی شغل پدرش رو بیکار زدن

وضعیت مناسبی ندارن

اواسط سال فرزند سومشون دنیا اومد .. 

اگر ما میتونیم فرزند داری کنیم که همون دوتای قبلی رو خوشبخت کنیم اگه نمیتونیم که سومی رو دیگه اوردیم چرا؟ 

بچه ها توی مدرسه نگاهشون به دست هم دیگست

اول میوه های نوبرانه که چاقاله اومده بود اگه کسی میاورد مدرسه اونی که وضعیت مالیش مناسب نبود یه جوری نگاش میکرد که دل ادم کباب می شد

تازه من اصلا خانواده های شاگردام رو قضاوت نمیکنم چون متولدین سال ۹۵ هستن و اون موقع انقدر اوضاع بد نبود

خب بعضی چیزا رو توی خونه باید خورد، نوبرونه کیلویی 1میلیون رو واجب نیست بچه ببره جلوی بقیه بخوره&nbs ...

خب عزیزم 

اگر دانش آموز مداد رنگی ۳۶ تایی هم بخره یکی نداره دلش میسوزه 

آجیل بیاره یکی نداره دلش میسوزه..

مامانش ساندویچ درست کنه نداره دلش میسوزه...

دفترش فلان مارک باشه ساعت داشته باشه و فلان و بهمان یکی دلش میسوزه ..

یا مثلا شما بچه آتون رو از جلو کبابی رد نمی‌کنید که بو کباب به مشامش نرسه دلش بسوزه؟

بنظرت میشه اصن طبق میل تمام اقشار جامعه زندگی کرد؟ 

چه توقعی داریم از بقیه...

2706