2752
2734
عنوان

ببینید خدا چی میگه:....❤

232 بازدید | 22 پست

من تا حالا به معنی سوره ضُحی دقت نکرده بودم

ببینید خدا چی میگه:

والضُحی:  قسم به روشنایی روز

وَالَّیل اِذَا سَجَی:  قسم به شب چون آرام گیرید

ما وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَ مَا قَلَی:  پروردگارت هرگز تو را به حال خود رها نکرده است و مورد خشم قرار نداده است

وَ لَلاخَرَتُ خَیرُ مِنَ الاُولَی :

و بی تردید آخرت برای تو از دنیا بهترست

وَلَسَوفَ یُعطیکَ رَبُّک فَتَرضَی:

و به زودی پروردگارت به تو بخششی عطا خواهد کرد که تو خشنود خواهی شد

این سوره منو خوشحال کرد امیدوارم شمارو هم خوشحال کرده باشه😄

در پناه خدا باشید

منم حالم بهتر شد با این تاپیک مرسی🌺🌺🌺

خدا حال خوب عطا کنه بهت❤️

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کاش زود  اخرت بیاد این دنیا ک جای خویی نبود

انشاالله زودتر حضرت مهدی ظهور کنند 

دوتا بهشت هست یکی بهشت روی زمین که مربوط به وقتیه که مولا صاحب الزمان ظهور کنند  

و یکی هم بهشت آخرت 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲
2706