2752
2734

دیگه شانسیه خیلی ربطی نداره ولی خب پسری ک تاحالا عقد نکردا شاید الویت انتخابش دختری باشه ک ازدواج و عقد نکرده عجیبم نیست در کل خیلی درگیر نشو ایشالا یه ادم درست و خوش اخلاق بیاد تو زندگیت اینکا قبلا ازدواج کرده نکرد هاش خزلی مهم نیس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انقد حرف شنیدم بخاطر این مساله. همه میگن با پسر مجرد ازدواج کنی میزنه تو سرت این قضیه رو. 

مگه قراره پنهون کنی که بزنه تو سرت 

با یه آدم درست حسابی ازدواج کنید که درگیر جهل و تعصب الکی نباشه از اولم بگید که اینجوری بوده 

مگه قراره پنهون کنی که بزنه تو سرت  با یه آدم درست حسابی ازدواج کنید که درگیر جهل و تعصب الکی ...

اقوام ما دختره یکسال ونیم نزدیک ۲سال عقدبوده بهم خورده جداشدن ۲۲سالش بوده ادن موقع 

الان ۲۹سالشه بایه پسر مجرد داره ازدواج می کنه 

به خانواده پسره هم گفتن تازه خانوادش از این تعصبیا و مذهبیا هم بودن ولی خوب هیچ حرفی توش نبود

2731

عزیزم مهم دید خانواده اون فردی هست که میخوای باهاش ازدواج کنی 

اما واقعا در نظر خود من اگر مجرد بودم با فردی که سه سال عقد بوده و زندگی دیگری رو تجربه کرده ازدواج نمیکرد  به عنوان یک زن 

حالا یه عده میگن مهم نیست باید خودشون رو جای طرف مقابل بزارن

واقعا من تو همین سایت دیدم اگر خانومی میخواست با فردی که ازدواج ناموفق داشت ازدواج کنه بهش میگفتن چرامیخوای همچین کاری انجام بدی و..

اقوام ما دختره یکسال ونیم نزدیک ۲سال عقدبوده بهم خورده جداشدن ۲۲سالش بوده ادن موقع  الان ۲۹سال ...

اتفاقا این افراد بنظرم احتمال اینکه با آدم باشخصیت تری ازدواج کنن بیشتره 

طرف وقتی به این مسائل اهمیت نده یا خیلی دوستت داره یا معیار های با ارزش تری داره برا ازدواج  

عزیزم مهم دید خانواده اون فردی هست که میخوای باهاش ازدواج کنی  اما واقعا در نظر خود من اگر مجر ...

اون پسرا با هزار نفر بودن خیلی بیشتر از اون سه سال عقد. دیدم که میگم واقعا. ولی واقعا به فرهنگ خانوادشون بستگی داره دیگه

خب مگه الان دخترا همه باکرن؟ ینی با دوست پسراشون رابطه ندارن اصلا؟

شهر ما کوچیکه اصولا این مسائل نیست داخلش به این صورت

اما شما زندگی با یه فردی رو تجربه کردی 

اگر برادرمجردتون بخواد با فردی مشابه شرایط شما ازدواج کنه مادرتون مشکلی نداره؟

اتفاقا این افراد بنظرم احتمال اینکه با آدم باشخصیت تری ازدواج کنن بیشتره  طرف وقتی به این مسائ ...

واس من که خودش داره خودشو میکشه. مامانش میگه نه. تازه من دکترم. قیافمم همه میگن خوبه. قدمم ۱۷۲. یعنی من میگم چجوری میشه چشمشون رو همه اینا میبندن. فقط بخاطر ی تجربه مسخره

اتفاقا این افراد بنظرم احتمال اینکه با آدم باشخصیت تری ازدواج کنن بیشتره  طرف وقتی به این مسائ ...

دقیقا این دومیه به حدی خوشگله که حدنداره ببین ظاهری ۱۰۰برابر ازقبلی قشنگ تره 

من نظرشخصی خودم ابن هردو طرف اگر ارتباط قبلیشون کامل تمام شده باشه وهیچ اثری توی زندگی الانشون نباشه ازدواجشون مشکلی نداره حالا عقدکرده باشه یا عروسی یافقط دوستی ساده چه زن چه مرد

شهر ما کوچیکه اصولا این مسائل نیست داخلش به این صورت اما شما زندگی با یه فردی رو تجربه کردی  ...

نه واقعا. ما خانوادمون خیلی بازه. ما تهران هستیم سمت میرداماد

2706