2733
2739
عنوان

دخترایی که تا حالا با هیچکس نبودین بیاین..

| مشاهده متن کامل بحث + 3239 بازدید | 210 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من 29 سالمه تا بحال با هیچ کس نبودم  همه جا خجالت میکشم اینو بگم ... اینو عیب میدونم چون همه د ...

بهترین کار رو توکردی من که از ۱۴ سالکی رل زدم احرش همون پسر رفت تو ۲۲ سالکی من با پرستار عقدکرد بعدش هم طلاق گرفتن بعدازاینکه اون رف با هرکی دوست شدم تو زرد از آب دراومد بخدا الان ۲۹ سال دادم تازه کنکور ارشدعلوم تربیتی دادم حالا بعد دوسال که مدرکم روگرفتم میرم استخدامی آموزش پرورش نگو بیا بالیسانس بده رشته ما دونفر برمیدارن ماشین حساب هم حذف هس گلم باز تو یک قدم ازمن جلوتری من سه روز هس تصمیم گرفتم با احدی نباشم باور میکنی عرض اون ۸ سال دوستی فقط ۱۰ بار پسر جلو مدرسه اومد بقیه اش پشت گوشی بود یکبار هم دست ندادم باهاش آخرش تو۲۲ سالگیه من ول کرد رف بعداز اینکه اون رف افسرده شدم اما الان ۴ سال هس به خودم اومدم گلم الان دارم فقط به پیشرفتم فکر میکنم بعد از ازدواج اون زباله با هرکی دوست شدم عرض سه روز تو چت ها به هدفش پی بردم کشیدم کنار 

دقیقا ... واقعا سرخورده شدم و یکی از دغدغه هامه 

شغلتون چیه؟

میخوام بدونم ببینم تو محیط کارتون پسر نیست؟

جوانه میزنم به روی زخم بر تنم فقط به عشق بودنم که من زنم که من زنم.
2738
حرفت درست و منطقیه ... ولی همیشه صدق نمیکنه  منم از خودم میپرسم چیم از بقیه کمتره که هیچ کس ت ...

عزیزم چیزیتون کمتراز بقیه نبوده اینطور فکر نکن فقط فعلا قسمتتون نبوده سنتونم اتفاقا مناسبه هنوز، غصه نخور یه نفر هست توی ۴۰ سالگیش ازدواج کرد که کل آدمایی که ازون زودتر ازدواج کردن همچین ازدواج و خوشبختی رو تجربه نکردن فقط صبر کن 

حرفت درست و منطقیه ... ولی همیشه صدق نمیکنه  منم از خودم میپرسم چیم از بقیه کمتره که هیچ کس ت ...

همین که از خودت می پرسی چیم از بقیه کمتره یعنی کمبود

یکم اعتماد به نفس داشته باشین، تا وقتی خودتون به خودتون اهمیت نمیدین و خودتونو پایین میبینین انتظار دارین بقیه جذبتون شن؟

به خاطر اینکه شما والاتر بودید نه کالاتر مونده تا جنس مذکر را بشناسید...

لطف شماست ...

اما خب جامعه امروز ی شکلی شده که این مسائل ارزشه 

ارزشها عوض شده 

و منم خیلی حس بی ارزشی دارم چون ترجیح پرها و حتی خانواده ها دخترهای شبیه من نیستن 

حداقل دور و بر من اینطوره ...

ممنونم واسطه ای معرفی کردن ایشونو. صبرکردم درسم که تمام شد اجازه دادم بیان.‌و ادامه داستان

چه خوب رشتتون چی بود؟

اینکه صبر کنیم تا درسمون تموم بشه موقعیت هامون از دستمون نمیره؟

جوانه میزنم به روی زخم بر تنم فقط به عشق بودنم که من زنم که من زنم.
2706