2752
2734
عنوان

دخترایی که تا حالا با هیچکس نبودین بیاین..

| مشاهده متن کامل بحث + 3248 بازدید | 210 پست
پسرها هیچ موقعه هم خوابشون رو نمیگرن یادت باشه هیچ موقعه

مشکل اینه که دخترا با هر کسی می خوابن

وگرنه رابطه و حالا فراتر ازون رابطه جنسی یه چیز دوطرفست،منتها باید با آدم درستش باشه

بخدا دخترهای شلوغ هم الان تو خونه هستن من نوه های دایی های بابام همشون دوست پسرهای آنچنانی از این رس ...

برعکس دوستای من همه با کسانی که دوست بودن  باهاشون ازدواج کردن ...

البته این که شما میگی هم هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه منظورم تموم شدن مدرسه نیست تموم شدن دانشگاه

دانشگاه که چیز مهمی نیست میشه همزمان بعد ازدواج خوند.

نه من میگم اگر‌مورد‌مناسب بود برای ازدواج به خاطر درس دانشگاه الکی عقبش نندازید.

من درسم خیییییییلی برام مهم بود

جوری که هیچ کس فکرشو نمیکردم تواون سن ازدواج کنم.

الانم دارم ادامه تحصیل میدم.مدرسه با دانشگاه خیلی فرق داره.

اینکه به خاطر دانشگاه آدم ازدواجشو عقب بندازه کاردرستی نیست. حالااگر کیس مناسب نبود اون دیگه‌بحثش فرق میکنه

2731
پسرها هیچ موقعه هم خوابشون رو نمیگرن یادت باشه هیچ موقعه

اون واسه قدیم بود خیلیارو دیدم گرفتن

جوانه میزنم به روی زخم بر تنم فقط به عشق بودنم که من زنم که من زنم.
دانشگاه که چیز مهمی نیست میشه همزمان بعد ازدواج خوند. نه من میگم اگر‌مورد‌مناسب بود برای ازدواج به ...

اره نظر خودمم همینه

ولی مامانم هی میگه دخترم قصد ازدواج نداره خواستگار هم بخواد بیاد نمیاد دیگه همه میدونن

یه خواستگار هم داشتم ردش کردن

جوانه میزنم به روی زخم بر تنم فقط به عشق بودنم که من زنم که من زنم.
2706