2752
2734
تو یه مهمونی سه تا بودن اون دو تا باهم بازی میکردن یکشون هی بهونه میاورد که ما بازی که تو میکنی ر ...

من بقیه بچها رو تهدید میکنم 😂😂😂😂

دخترمم کوتاه نمیاد اصلا

هرچه به قله نزدیکتر میشوم ، باد شدیدتر است
تو یه مهمونی سه تا بودن اون دو تا باهم بازی میکردن یکشون هی بهونه میاورد که ما بازی که تو میکنی ر ...

منم دقیقا تو این موقعیت بودم تو یه مهمونی .

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بقیه بچها رو تهدید میکنم 😂😂😂😂 دخترمم کوتاه نمیاد اصلا

منم این مشکل رو دارم

بچم خجالتیه وقتی تنها میمونه قلبم آتیش میگیره

راهش که نمیدن حالم بد میشه

نمیدونم چکار کنم یکم رو دار بشه پس زده نشه☹️💔💔

انقدر میترسم و استرسشو دارم میترسم مهر بفرستمش مدرسه که تنها بمونه و کتک بخوره

😍تا ابد دوستت دارم 😍                      دوباره ترکیدم 🤣 🤣 🤣 گفته بودم این بار بترکونیم با شماره طایفه شوهر میام  😼.                                           ینی من خرم اگه دیگه بیام تو  تاپیک های سیاسی 😒😒😒.                  اصلا همه چی ارزونه همه سرکار میرن مرغ هم بخاطرغیرت خروس گرون شده همه خوشحالن همه واکسن زدن منتظر تعیین وقت جشن پایان کرونا هستن          والا به من چه اصلا 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃    
2731
بچت چن سالشه.دوستاش هم سنش هستن؟

سه سالشه

یکیشون دو سال بزرگتر بود

یکیشون ۵-۶ ماه کوچیکتر

اونا باهم بودن

دختر من میگف مثلا باشه چه بازی کنیم

هی میخواستن مثلا بازی نکنن 

😔

خیلی قلبم برا بچم مچاله شد مخصوصا اینکه تلاش میکرد ارتباط بگیره ولی چون اونا همش همو میبینن و ...

تو یه مهمونی ،یه دختر ۵،۶ساله از بچه ها ما بزرگتر هم هست ،با بچه ها کوچیکتر بازی میکرد دختر منو راه نمیداد قشنگ احساس کردم چقدر دخترم قلبش شکسته ،منو دید بغضش ترکید 

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
منم این مشکل رو دارم بچم خجالتیه وقتی تنها میمونه قلبم آتیش میگیره راهش که نمیدن حالم بد میشه نمی ...

دختر من خیلی زور میگه از همه هم کوچیکتر هست برای همین خیلی باهاش کنار نمیان مگر که خودم سفارش کنم 

هرچه به قله نزدیکتر میشوم ، باد شدیدتر است
چقدر منه😞من خیلی خجالتی بودم هیچ موقع موقع ورزش ک بازی میکردیم منو کسی برنمیداشت موقع گروه بندیا هی ...

عزیزم🤕

به نظر خودت اون‌موقع چیکار باید برات میکردن

که من الان برای بچم بکنم

دوس داشتی چی بهت بگن؟ که حس بهتری داشته باشی

اعتماد به نفست کور نشه

دختر من خیلی زور میگه از همه هم کوچیکتر هست برای همین خیلی باهاش کنار نمیان مگر که خودم سفارش کنم&nb ...

نه بچم خیلی مظلوم و خجالتیه

روش نمیشه حرف بزنه که بخا دوست بشه

😍تا ابد دوستت دارم 😍                      دوباره ترکیدم 🤣 🤣 🤣 گفته بودم این بار بترکونیم با شماره طایفه شوهر میام  😼.                                           ینی من خرم اگه دیگه بیام تو  تاپیک های سیاسی 😒😒😒.                  اصلا همه چی ارزونه همه سرکار میرن مرغ هم بخاطرغیرت خروس گرون شده همه خوشحالن همه واکسن زدن منتظر تعیین وقت جشن پایان کرونا هستن          والا به من چه اصلا 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃    
سه سالشه یکیشون دو سال بزرگتر بود یکیشون ۵-۶ ماه کوچیکتر اونا باهم بودن دختر من میگف مثلا ...

منم پسرم سه سالشه بچه های برادرم و خاهرشوهرم ازشربزرگترن و باهاش بازی نمیکردن.فقط تنهایی خودم باهاش بازی میکردم.براش توپ خریدم.دوچرخه.اسباب بازی جدید که اونا ندارن.الان بخاطر وسیله ها مین سمتش منم بهش گفتم نزاری سوار دوچرخت بشن با وسایلو خراب کنن خودمم حواسم هست نمیزارم سوار دوچرخش بشن 

نمیدونم فقط بچه های دیگه رو بابتش سرزنش نکن  چون اکثر وقتا تقصیر بچه گوشه گیر هست که با جمع قا ...

ببین دختر من کلا بچه گوشه گیری نیست

اتفاقا خیلی با بچه ها قاطی میشه

مشکل فقط همین چن نفر هستن

که فامیلیم و زیاد همو میبینیم

وگرنه تو مهد

پارک

بچه های دوستامون 

بچه های بقیه فامیل اصلا اینجوری نیست

ضمن اینکه دخترم مدام تلاش مبکنه باهاشون ارتباط بگیری

ولی اونا بی محلی میکنن

چون بیشتر باهمن هم بگه رم دوس دارن

دوس دارن باهم باشن

مشکلم این نیست چجوری باهاشون بازی کنه

نمیدونم چی بگم بهش که اعتماد به نفسش خورد نشه

یا اصلا بازی نکردنشون براش مهم نباشه

باید در مواقع دیگه انقدر روی اعتماد به نفس بچه کار بشه که اصلا براش مهم نباشه دیگران بازیش میدن یانه ...

دقیقا

هدفم همینه

کاش بتونم ملکه ذهنش کنم 

که انقدر اینا برات مهم نباشن

نمیدونم فقط بچه های دیگه رو بابتش سرزنش نکن  چون اکثر وقتا تقصیر بچه گوشه گیر هست که با جمع قا ...

بچه من شش سالشه بچه های دوروبرش 11 سال 

از قضا مسابقه دادن دو و دوچرخه بچه من اول شد

الان همه باهم شدن پسرمو بازی نمیدن

منم راستش دلم نمیخواد باهاشون هم بازی بشه چون هم بد دهنن هم دست بزن دارن

الان براش شده درد عظیم 

مشکلی هم تو ارتباط و ... نداره

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم