2752
2734
عنوان

چه محیط هایی ادم بد دیدین چه محیط هایی ادم خوب

| مشاهده متن کامل بحث + 127 بازدید | 25 پست

ی پیشنهاد دیگ🙃

میتونی شیک بپوشی بری رستوران های منطقه های باکلاس شهرت 

یا کافه یا کلا قدم بزنی 

اونجا پولدار زیاده

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
خب اونا رو جذب می‌کنیم مگ؟ حتی دانشگاهم   زرنگا باهمن ،  تنبلا  باهم، ساده ها با هم ...

اون این میشه که تو انتخاب کنی با کیا باشی 

منم اصلا پارک نمیرم نه اینکه بگم نرفتما فقط بچه بودم شاید رو هم رفته ۳ ۴ بار هم نمیشه😁

میخوام محیط های خوب پیدا کنم

جوانه میزنم به روی زخم بر تنم فقط به عشق بودنم که من زنم که من زنم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون این میشه که تو انتخاب کنی با کیا باشی  منم اصلا پارک نمیرم نه اینکه بگم نرفتما فقط بچه بود ...

پارک فایده نداره نرو بدرد نمیخوره 😂

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
ی پیشنهاد دیگ🙃 میتونی شیک بپوشی بری رستوران های منطقه های باکلاس شهرت  یا کافه یا کلا قدم بز ...

میترسم فقط پولمو خرج کنم چیزی گیرم نیاد😂

دنبال شوهر نیستم دنبال رفیق و روابط اجتماعی ام.

2731
میترسم فقط پولمو خرج کنم چیزی گیرم نیاد😂 دنبال شوهر نیستم دنبال رفیق و روابط اجتماعی ام.

پس برو سرکار 

یا کافه 

[QUOTE=337268951]بهترین آدم ها رو تو دانشگاه دیدم. دانشگاه های خوب دولتی در شهر بزرگ منظورمه.  محیط بانک و بیما

دانشگاهای تاپ‌ خیلیییی خوبن

[QUOTE=337268951]بهترین آدم ها رو تو دانشگاه دیدم. دانشگاه های خوب دولتی در شهر بزرگ منظورمه.   ...

دقیقا .. اصلا سرنوشت فرد عوض می‌شه و از طبقه.ی اجتماعی خودش می‌تونه چند تا بیاد بالا.

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند
دقیقا .. اصلا سرنوشت فرد عوض می‌شه و از طبقه.ی اجتماعی خودش می‌تونه چند تا بیاد بالا.

حالا کسی که دانشگاهش متوسطه چیکار کنه این وسط