2752
2734
عنوان

خیلی شرمنده مهمونام شدم امروز

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 32 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

حالابه همه رسیده این مهمه تقصیرتونبوده که مایه تولدرفتیم که کیکوفقط بریدن ولی به مهموناندادن

خلاصه دلم گرفته 

فک میکنم کم و کاستی کردم بااینکه حتی دلمه هم گذاشته بودم بایه بچه یه ساله

عزیزم چقددددد درکت میکنم

منم این مشکل رو با خاله خودم دارم

بدون هماهنگی یه لشکرو دعوت میکنه

بهش هم میگم ناراحت میشه میگه مگه ما واسه یه لقمه نون میایم،میایم ک کنار هم باشیم بگیم بخندیم

ولی من واقعا اذیت میشم،شرمنده میشم اونطوری ک میخوام پذیرایی نمیشه

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.
2731

واقعا باید برای مادرشوهر تولد گرفت؟

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
نه بابا تازه زنداییش برگشته میگه منم از این به بعد تولد میگیرم یه کیلوهم کیک چیزی نیست که 

میگفتی خیلی کار خوبی میکنی فقط خواستی تولد بگیری از تنظیم کننده مجلس دعوت بگیر .

بعدم تو جمع میگفتی ببخشید شرمنده شدم یهویی شد من برای این تعداد برنامه ریزی کرده بودم نمیدونستم قراره کسی اضافه دعوت بشه خاله خانم ایشالا سریع بعدی مجلس ایشون بریم درست و حسابی کیک بخورین

نیکی‌ کن‌ و خوش‌ باش‌ به‌ آرامش‌ وجدان ، بگذار‌ بگویند فلانی‌ بدِ‌ دنیاست🤌🏻 !
نه بابا تازه زنداییش برگشته میگه منم از این به بعد تولد میگیرم یه کیلوهم کیک چیزی نیست که 

وای یاخدا چه آدم مضخرفی اه اه حقش بود کیک اصلا بهش نرسه...ولشون کن برای همچون آدمای بی ارزشی غصه نخوریا حتما زورشون گرفته بوده ازت که تیکه انداختن

دلی که رحمه زخمه💔