2752
2734
عنوان

حس میکنم مامانم‌ خیانت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1303 بازدید | 55 پست
خیانت نیست مامانت چتارو پاک کرده فقط بخاطر اینکه شما متوجه نشی و فکر بد نکنی درباره ش یا خدایی نکرد ...

ایندفعه رو اوکی دفعه های قبل چرا پاک کرد میخاست چیو متوجه نشم دارم روانی میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیخام احترامی ک بینمون هست از بین بره و اگه مطمعن بشم خیانته دیگ هیچوقت حتی باهاش صحبتم‌نمیکنم من ت ...

خب عزیزم سعی کن مطمعن بشی از یجایی ی مدلی خب مطمعن شدی هر طور ک خودت صلاح میدونی رفتار کن ولی خدایینکرده اگ در حد شک هستش تا زمانی ک مطمعن نشدی کاری نکن

2731
مامانت از طرف پدرت کمبود محبت داره

به درک ک داره نمیخاد طلاق بگیره نه که خیانت کنه بعدش هرکاری خاست بکنه

بابام شاسی بلند انداخته زیر پاش خونه نوساز ک بردتش هرچی خاسته فراهم کرده دست به زنم نداره اخلاقشم خوبه کمبود چی اخه

من خودم والا تو رابطه نیسم زور داره مامانم بخاد باشه🥲💔

قرار نیست شما بری تو رابطه یا نری شما فقط میخواهی چهار کلوم بار اون اقا کنی که بشینه سر جاش مثلا بگو که اگر ادامه بده به بابات میگی یا اذیتش کن  اینجوری هیچ کی هیچی بهت نمیگه 🤣کاری کن خوده مرده بره دیگه پشت سرشم نگاه نکنه مثلا شروع کن حرف زدن یهو سر یه موضوع گارد بگیر و حرف بد بزن فحش نه ها چیزی که عصبیش کنه بیشتر و رابطه خراب شه 

البته اگر خیانته نه اینکه ‌چیز دیگه باشه

خب عزیزم سعی کن مطمعن بشی از یجایی ی مدلی خب مطمعن شدی هر طور ک خودت صلاح میدونی رفتار کن ولی خدایین ...

منم چون مطمعن نشدم کاری نکردم مطمعنم‌بشم‌ چ خاکی میتونم تو سرم بریزم اخه

با مادرت هم رو دربایسی داری ازش بپرس دیگه من بخدا تنها کسی که تو زندگی ازش رودربایسی ندارم مادرمه بعدم درباره مادرت زود قضاوت نکن 

ایندفعه رو اوکی دفعه های قبل چرا پاک کرد میخاست چیو متوجه نشم دارم روانی میشم

خب حتما اون آقا قصدی داره مادر شما می‌ترسه

به جای جنگ اعصاب درونیت باهاش درمیون بزار

از پاهاییکه نمی‌توانند تورا به ادای نماز ببرند انتظار نداشته باش که تورا به بهشت ببرند،،،قبرها پر است از جوانانی که می‌خواستند در پیری توبه کنند...
قرار نیست شما بری تو رابطه یا نری شما فقط میخواهی چهار کلوم بار اون اقا کنی که بشینه سر جاش مثلا بگو ...

ذات ادما هیچوقت عوض نمیشه من‌ مرده هم‌بگم‌بره

اگ با یکی‌ذیک‌رفت چی؟

مطمئن سدی دیگ باید باهاش درمیون بزاری مجبوری یعنی بنظرم شاید ب خودش بیاد و همچنین اون طرف رو پیدا کنی خیلی عذر میخوام دهنشو جر بدی

با مادرت هم رو دربایسی داری ازش بپرس دیگه من بخدا تنها کسی که تو زندگی ازش رودربایسی ندارم مادرمه بع ...

من نمیتونم برم بهش بگم تو چرا پیامای اون پسره رو‌پاک کردی 

نمیزنه‌تو‌دهنم‌بگ به تو چه

ی بار بچه بودم با ی نفر حرف میزد

من ۶/۷سالم بود ولی هنوز یادم مونده به مامان بزرگم از رو بچکی‌گفتم‌مامانم داره با ی پسره حرف میزنه چنان زد تو دهنم‌بعد گذشت این‌همه سال هنوز یادم‌نرفته(: