2733
2734

سلام دوستان من عقد کرده هستم 

نفرت نسبت ب خانواده همسرم کل وجودمو گرفته ازشون بدم میاد تو جمعشون میرم انگار تو فشارم دلم میخواد زودتر اونجارو‌ترک کنم  چون شوهرم خیلی علکی پشت خانوادشو میگیره حق بمن نمیده وقتی باهم قهریم بهم توجه نداره اما میرسه خونشون قربون صدقه میره میخنده میدونم درستش همینه ادم دعوارو خانوادگی نکنه اما دلم اتیش میگیره ک بمن توجه نمیکنه شب تا صب پیش هم بودیم اصلا بهم توجه نکرد دلم داشت میسوخت 😔😔🙌🏻

برو مشاوره شوهرت نمک رو زخم میپاشه تجربه نداره

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگه اولشه درست میشه چون داری سخت میگیری اونم خانوادشه مام اینجوری شدیم الان آنقدر چفت همیم خانواده ...

الان ۴ ساله میگذره خودش انتقاد کنه راجب خانوادم میگم اره عزیزم حق باتوعه درکت میکنم اما من بگم باهام میجنگه همش میگه هیشکی نمیتونه با خانوادم رقابت کنه گفتم خب چرا باید رقابت کنه ؟ مگ‌من دارم باهات میجنگم   الانم ک یکم حرف زدیم گفت منو تو فقط تو شناستنامه زنوشوهریم  این حرفو من چندماهه پیش بهش زده بودم الان ب خودم گف     الان چند روزه رابطمون خیلی سرده دعوامون شده 

الان ۴ ساله میگذره خودش انتقاد کنه راجب خانوادم میگم اره عزیزم حق باتوعه درکت میکنم اما م ...

بعد چهار سال بنظرم طبیعی نیست 

یه مشاوره باهم برین راه کارای خوبی می‌زاره جلوت 

چون هرکی اینجا براساس تجربه حرف میزنه شاید به درد زندگیت نخوره 

کتاب زنان ونوسی مردان مریخیم تا حدودی کمک می‌کنه بخونین حتما 

اشکال از شوهرته نه اونا ببخشید اما خیلی بچست

من دیونه شدم انگار دنبال شر هستم انگار دلم میخواد همشونو ب جون هم بندازم الان بهش گفتم ی خشم حرص وسیعی نسبت ب خودتو اطرافیانت دارم دلم میخواد با چاقو بزن تو قلب همه هرروز ک میگذره باناراحتی بیشتر میشه  بعدم گفتم بهتره ک بخوابم شببخیر 

دارم از حرص میمیرم بدنم میلرزه خانواده عقب افتادش از هیچ نظری نمیتونن باخانواده من رقابت کنن طرفداری بیجا میکنه هعی خانوادم خانوادم میکنه دهنمو باز کنم بگم خانوادش چیکارا کردن پشت سرش سکته میکنه چقدرررر دوسدارم بگم

برو مشاوره شوهرت نمک رو زخم میپاشه تجربه نداره

اره اصلن قرار بود بریم همش دعوامون میشه عقب میوفته این سری دیگه دارم از خشم‌نفرت میمیرم باید برم خودش ادم لجبازیه 

بعد چهار سال بنظرم طبیعی نیست  یه مشاوره باهم برین راه کارای خوبی می‌زاره جلوت  چون هرکی ...

حتمن باید بریم روانشناس چون اینجوری پیش بره نمیتونیم زندگی کنیم 

به نظرم‌شما‌ کلی زخم روی تنت هست

میخوای به شوهرت بگی بیا اینارو چسب زخم بزن

شوهرت نه تنها چشب قبلیارو‌ با فشار میکنه ک دوباره زخمت خون ریزی میکنه

بلکه چسب نو‌هم بهت نمیده و‌یک فشاریم به زخمت میده..

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
همشون همینن حتی شوهر خودم همینطوریه

خب چیکار باید بکنیم ؟ فکر میکنه خواهرش فرشتس خانوادش از دماغ فیل افتادن  همش شیطونه میگه برو بگو چیکارا کرده از ی طرف میگم ول کن شر نشو