2752
2734
عنوان

آقایون سایت تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 49 پست
وای غش رفتم 🤣🤣🤣

بخداقسم

گاها میگه اگه پولم بخوای بهت میدم بجا همون حقوق فقط نرووووو  

یه بار با اسنپ رفتم جایی تا برگشتم دیدم یکیش بغلشه یکیشم پاچه شلوارشو گرفته پشت پنجره منتظر من بودن اینم خیس عرق   

گفت بسکه مسیرو نگاه کردم ک کی میرسی چشام درد گرفت  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توروخدا راست میگید اگه خدایی نکرده همسرتون هیچ وقت بچه دار نشه براتون مهم نیست؟

آره ولی همینجور که گفتم آدم تا آدم فرق می‌کنه خیلی ها بخاطر این قضیه طلاق گرفتند و از نو ازدواج کردند 

2731
آره ولی همینجور که گفتم آدم تا آدم فرق می‌کنه خیلی ها بخاطر این قضیه طلاق گرفتند و از نو ازدواج کردن ...

همینکه شما نظرتون به عنوان یه مرد این بود خوشحالم کردید خیلی ازتون ممنونم امیدوارم تو زندگیتون خوشبخت بشید و هر تعداد بچه میخواهید خدا بهتون بده

بازم ممنونم ازتون

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
بخداقسم گاها میگه اگه پولم بخوای بهت میدم بجا همون حقوق فقط نرووووو     یه بار با اسنپ ر ...

وای خدا وروجکاااا 

خدا حفظشون کنه 

ولی خیلی باحال بود😂❤😁

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
ممنونم ،منم بهترین ها رو برای شما آرزو میکنم ، 

خیلی ممنونم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
همینکه شما نظرتون به عنوان یه مرد این بود خوشحالم کردید خیلی ازتون ممنونم امیدوارم تو زندگیتون خوشبخ ...

بنظر من انرژی و قدرت دعای کسی که برامون دعا می‌کنه خیلی خیلی بیشتر از این که خودمون بخواهیم برای خودمون دعا کنیم ،امید وارم همیشه موفق و سلامت باشین 

بنظر من انرژی و قدرت دعای کسی که برامون دعا می‌کنه خیلی خیلی بیشتر از این که خودمون بخواهیم برای خود ...

وهمچینین شما 

همیشه موقع بارون وقت نماز و خوندن قرآن براتون دعا میکنم 

2706