2752
2734
عنوان

چجوری به بچم بگم میوه نخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 2939 بازدید | 121 پست
خوب مگه  پزشکش باهاش صحبت نکرده؟؟؟

چهارسالشه الان

نه بیشتر خودم میگم ضرره برات نخور

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الرژی داره مشکل روده داره چیه مشکلش؟🥲

یه نوع متابولیک هست

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
براش توضیح دادین اگر بخوره مریض میشه و باید بعدش کلی دارو بخوره ؟ یا نه همین طوری دیگه براش بدون هیچ ...

اره میگم دلدرد میشی دکتر گفته ضرره، گاهی که اسهال میشه میگن به خاطر اینه مثلا پنیر خوردی، میگه مامان اشتباه کردم دیگه کوچولو میخورم ولی...

حآلا چجوری فهمیدید؟؟ چی میتونه بخوره فکر کنم باید براش غذاهای مخصوص درست کنی 

از یکسالگیش چکاپ دادیم فهمیدیم، اره خب ولی همه داره گرم میشه خپراکی و میوه ابدار بیشتر کیف میده، غذای خشکو خالی همش میخوره کباب نون پلو مرغ 

یعنی هیچ وقت نمیتونه بخوره؟  چند تا دکتر بردیش  همشون نظرشون همینه؟

بله تااخرعمرش،همه جای دنیا این بیماری همینجوره