2733
2739
عنوان

بنظرتون رفتارم درست بود؟

41 بازدید | 6 پست

سلام

برای همسرم هرچی کادو میخرم اصلا استفاده نمی کنه حداقل نمی گه یه بار استفاده کنم که خوشحال بشه

هروقت می بینمشون واقعا ناراحت و عصبانی میشم

دیگه امروز گفتم دیگه چیزی برات نمی خرم و‌ وسایلی که برات خریدم و‌میدم فرد نیازمندی حداقل اون خوشحال بشه

بنظرتون جدی اینکارو‌کنم؟

اینطور نیست که حرفی برای گفتن نداشته باشیم.                    درحقیقت حرفای ناگفته زیادی داریم.      اماچون هر انچه که تابه امروز گفته ایم بی فایده بوده دیگر سکوت کرده ایم... 

ن 

دیگ نخرفقط

اونجوری حرکت چیپیه

لول خودت پایین میاد

حتی نباید میگفتی

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب دلیلشو بپرس چرا استفاده نمیکنی

میگه دوست ندارم😕

حتی چیزی و‌که خودش گفته برام‌بخر ازش خوشم میادم میخرم استفاده نمی‌کنه 😐

اینطور نیست که حرفی برای گفتن نداشته باشیم.                    درحقیقت حرفای ناگفته زیادی داریم.      اماچون هر انچه که تابه امروز گفته ایم بی فایده بوده دیگر سکوت کرده ایم... 
2731
ن  دیگ نخرفقط اونجوری حرکت چیپیه لول خودت پایین میاد حتی نباید میگفتی

چندسال خریدم و‌چیزی نگفتم ولی واقعا دیگه اینقدر رو دلم موند که نزدیک تولدش بود  بهش گفتم

میگه دوست ندارم😕 حتی چیزی و‌که خودش گفته برام‌بخر ازش خوشم میادم میخرم استفاده نمی‌کنه 😐

شخصیتش اینجوریه شاید

ولی بخر بده به یه ادم نیازمند اخه این ک استفاده نمیکنه پس بمونه برای چی؟ حداقل بدید به یه فقیری تا عمر داره هم ثوابش بهتون میرسه

شخصیتش اینجوریه شاید ولی بخر بده به یه ادم نیازمند اخه این ک استفاده نمیکنه پس بمونه برای چی؟ حداقل ...

نه شخصیتش اینجوری نیست مال بقیه رو استفاده می‌کنه

آره از این به بعد همین کارو‌می کنم