2733
2734

اسی کلی ذوق کردم 💖 خداروشکر 🤍

خیلی دوست دارم مهربون❤️

جوجه کوچولو منم پارسال مرداد ماه که داشتم از افسردگی میمردم اومدم پیشم  و واقعا وجودش بهتر از آدما بهم کمک کرد الآنم مرغی شده و تو حیاط خوابه😂❤️

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
اسی کلی ذوق کردم 💖 خداروشکر 🤍 خیلی دوست دارم مهربون❤️ جوجه کوچولو منم پارسال مرداد ماه که داشتم ...

اخی قربونت برم من🥺

چه بانمک گفتی😍🥺خداروشکر اومد پیشت و خداروشکر عاقبت بخیریشو دیدی😅

میدونی گاهی اوقات بقیه درک نمیکنن آدم چطوری از ته دل به یچیز دل میبنده

حرکات ریز و درشتشو زیرنظر میگیره و موجودیت اون جوجه رو به عنوان یه آفریده ی خاص به رسمیت میشناسه و توی دلش قربون صدقش میره

گاهی اوقات عادت به دیدن یچیز

به شنیدن

به تحلیل رفتار وغریزه ش 

عادت میکنه.

وخب وقتی همچین اتفاقات تلخی میفتن آدم عمیقا آزرده میشه

و چی بهتر از یه پایان خوش برای این جوجه کوچولو که تونستم باشماها به اشتراک بذارمشو همه باهم ذوق کنیم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخی قربونت برم من🥺 چه بانمک گفتی😍🥺خداروشکر اومد پیشت و خداروشکر عاقبت بخیریشو دیدی😅 میدونی گاه ...

خدا نکنه عزیزمممم🤍

اره واقعا خیلیییییی بانمکه روزی که تخم گذاشت اینقدر ذوق کردم و نگرانش بودم 😂 کلا یه عالمی دارن....

😂

اسی جون مهربونی و پاکی قلبت رو تویه تک تک کامنتات تویه این تاپیک حس کردم ...

عشق به حیوانات تویه قلب هرکسی نیست عزیزم از انتقاد ،درکی یا بی ذوقی  خیلیا ناراحت نشو ، بلکه به این فکر کن چه روح و قلب بزرگی داری...❤️

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
خدا نکنه عزیزمممم🤍 اره واقعا خیلیییییی بانمکه روزی که تخم گذاشت اینقدر ذوق کردم و نگرانش بودم 😂 ک ...

الهیی تخمم گذاشت؟🥺😍وای خدا چقد لذت بخش

همرو تصور کردم

میتونم حدس بزنم چقد ذوق زده بودی اونروز

عزیزم٬ بنظرم بهتره من به این نکته اشاره کنم که شما خیلی خیلی خوب مهربونی

تاجایی که همه ی حس خوبت حتی ازپشت گوشی بهم منتقل شد

و خب خداروشکر میکنم به واسطه ی اینجا با آدمای پرانرژی و خوش قلب آشنا میشم.

آخه میدونی چیه؟ آشناشدن باآدمای خوب و پیداکردن دوستای جدید روزمو میسازه و یه جون به جونام اضافه میکنه❤️

2731
الهیی تخمم گذاشت؟🥺😍وای خدا چقد لذت بخش همرو تصور کردم میتونم حدس بزنم چقد ذوق زده بودی اونروز ع ...

ارههههههه 😂😂😂 

ایشالا جوجه کوچولو شما هم بززززگ میشه حالا یا آقا خروسه یا خانوم مرغه میشه 😂به هر حال...

فقط حتما جاش گرم باشه این خیلی مهمه ...

قبلا جوجه بزرگ کردین ؟! 

قربونت برم عزیزمممممم مهربونیت از خودتتهههههههههههه💖😻 فدای محبتت دوست خوبمممم❤️

منم از آشنایی باهات خیلیییییییی خوشحال شدم مامانِ مهربون🤍

دیدم زیر دوچرخه ی دخترم قائم شده تامارو دید دویید سمتمون اخه چطور ممکنه؟ چطور ممکنه دوطبقه رو پرید ...

خداروشکر

این که دو طبقه پایین پریده چون سبکه و پر داره معمولا چیزی نمیشه. مرغای منم از پشت بامی که زیرش سه طبقه هست میپریدن تو کوچه

ولی اینکه از دست‌گربه ها در رفته قایم شده واقعا معجزه هست  

منم برا جوجوهام خیلی ناراحت میشدم. باور کن انقدی که به دون مخصوص و ویتامین و واکسن اونا میرسیدم به خودم نمیرسیدم. اگه میتونی یه قفس چوبی یا فلزی تهیه کن زیرشونم خاک اره اریز. ظرف آب از این سفالیای حالت خمره ای بزار.

خدا به دل مهربونت نگا کرده ها   

بهترین چیز رسیدن به نگاهیست که از حادثه عشق تر است...
دخترم دوست داشت خودمم دوست داشتم😅😢واقعا اگه بمیرن تا یمدت من افسرده ام

چکاوک جان محلی و نژاددار بگیر. ۳ماه یه بار هم واکسن بزن. دون مخصوص سنشونو بگیر. آب تو ظرف سفال بزار و توش مولتی ویتامین بریز. اینجوری معمولا بالای ۵ سال عمر میکنن.   

راستی روزی چند ساعت آفتاب گرفتن و حمام خاکشون رو هم یادت نره دوست خوبم   

همه ی اونایی که جوجو رو دوس داشتین و نگرانش بودین دوستون دارم. شماها دل های خیلی پاک و مهربونی دارین   

عزیزممم🥺🥺خدااا یاد دخترم افتادم ازته دلش میخندید چندروزی بود حال وروز خوبی نداشتیم بلا هم که گم ...

مرسی مهربونم 🥲🙂💜

همیشه حال شما و دخترتون و بلا خوب باشه😁

نه مال خیلی وقت پیشه غصه نمی‌خورم دیگه 

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
خدا نکنه عزیزمممم🤍 اره واقعا خیلیییییی بانمکه روزی که تخم گذاشت اینقدر ذوق کردم و نگرانش بودم 😂 ک ...

آخی ان شالله😍این فسقلیا سه تان

شبا کنج کارتن بهم میچسبن میخوابن سعی میکنم جای گرم ونرم نگهشون دارم

بنظرم دوتاش خروسن یکیش که خیلی ناز وادا داره مرغ😂

آره من خودم بچه ی روستام البته بعدازدواج دیگه اومدم شهر

فکرکن بچه که بودم تارزانی بودم واسه خودم😅

ایناهم دیگه از آب وگل دراومدن٬ مونده بودم یکم بزرگتر بشن درحدی که گربه و کلاغ تهدیدشون نکنه٬ بعد ببرمشون روستا تو حیاط مامانم اینا اونجا زندگی کنن حالشو ببرن😅

عزیزدلمی🥺😘

2706