2752
2734
عزیزم غبطه میخورم که انقد دل مهربون و پاک و آماده ای دارین❤️ دقیقا همینطوره یعنی معجزه بود من تاحا ...

اخه خودم هم مرغ و جوجه داشتم عزیزم

و متاسفانه گربه 6 تا از جوجه هام رو خورده میدونم چ حس وحشتناکیه وقتی ادم حس کنه نتونسته اونجور که باید از حیوون مراقبت کنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات شم😂😘ان شالله شاهد کرک وپر زدن و بال وپر گرفتنش باشم😅

عزیزمی

اسمم سحر نیست به خاطر این که شناسایی نشم این اسم رو انتخاب کردم. آخه آشنا دارم تو سایت  . نه اسمم سحر هست نه فامیلم انتخابی
2731
وای الهیییی😍🥺عزیزدلممم چقد خودمو تو کامنتاتون دیدم انگار یک روحیم در چندین تا بدن🤣🤣 خداجوجه ت ...

ایشالا🥹😂برا شماهم دیگ نپره اینورو اونور قیض روحمون کنه🥹😂😂

پیداشد😭بخدا معجزه بود میتونم بگم دوسه سال بود که اینطوری ذوق نکرده بودم

چه خوب دعا کن بحق دل بی گناه جوجت منم یه خبر از سگم بهم برسه....................واگذارش کردم روم نمیشه هی زنگ بزنم حال بپرسم...............حتی راضیم به اینکه صاحبش عکس پروفایلشو عوض کنه

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
آخی ان شالله😍این فسقلیا سه تان شبا کنج کارتن بهم میچسبن میخوابن سعی میکنم جای گرم ونرم نگهشون دارم ...

اخییییییی چه گوگولیننننننننننن😍😍😍😍😍😍😍😍

ایولا عزیزم 😻😻😻😻 کارت عالیههههه دمت گرم که اینقدر هواشونو داری 😍😍😍😍

اره وقتی از آب و گل دراومدن ببرشون اونجا زندگی خیلی به کامشون میشه❤️😍

فدات خانوم گل❤️

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
چه خوب دعا کن بحق دل بی گناه جوجت منم یه خبر از سگم بهم برسه....................واگذارش کردم روم نمی ...

عزیزمممممم🥺🥺🥺 اشکالی نداره زنگ بزن به نظرم...

من عاشق سگ هستم آرزومه یکی داشته باشم برای خودم ولی پدر مادرم مخالفن و منم با اونا زندگی میکنم💔🥲....

میشه بپرسم چرا واگذارش کردی؟!

حتما برات خیلی سخت بوده دل کندن💔

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
عزیزمممممم🥺🥺🥺 اشکالی نداره زنگ بزن به نظرم... من عاشق سگ هستم آرزومه یکی داشته باشم برای خودم ...

همش سرکار بودم بچه تنها بودم..........انگار یه تیکه از وجودمو دادم رفته..................روزای اول انقدر گریه میکردم که نگو..............بعد عکسشو فرستادن وسط مهمونی همشون داشتن قربون صدقش میرفتن...دیگه بعد از اون عکسی ازش ندادن...................بخدا راضیم پروفایلشو عوض کنه ببینمش.....ننه قربونش برم انقدر مودب بود که نگو...............

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
همش سرکار بودم بچه تنها بودم..........انگار یه تیکه از وجودمو دادم رفته..................روزای اول ا ...

عزیزم🥺💔 درکت میکنم ...

بهشون پیام بده حتما اونایی که اینقدر دوسش دارن مطمعا باش خواسته تورو درک میکنن و توام آروم میشی حق داری بخدا

عزیزم🥺💔 درکت میکنم ... بهشون پیام بده حتما اونایی که اینقدر دوسش دارن مطمعا باش خواسته تورو درک م ...

سگم دختر بود سه سالش بود رفت پیش یه خانواده که یه دختر سه ساله داشتن........دیگه نمیدونم با ه بازی کنن؟دعواشون بشه سر اسباب بازی..........نمیدونم........عکس پروفایلشم دختره سگمو بغل کرده عکس انداختن............ای مادر دلم برات یذره شده  

سگم دختر بود سه سالش بود رفت پیش یه خانواده که یه دختر سه ساله داشتن........دیگه نمیدونم با ه بازی ک ...

اخیییییییییییییییییی🥺🥺🥺🥺

غصه نخور عزیزم ایشالا اونجا هم جاش خوبه و باهم کنار میان 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺 

دختربچه ها مهربوننن و اغلب هم خیلی حیوون دوسدارن نگران نباش باهاش خوب رفتار میشه 🥺🥺

2706