2752
2734
آنقدر همه چی سریع بود وقت اضافه آورده بودیم تو خیابون ها میچرخیدیم تا مهمون ها برسن بعد ما بریم😂😂� ...

ماهم قرار بود قبل سالن بریم خونه فیلمبرداری کنن شوهرم کلیدشو جا گذاشته بود رفتیم در خونمون از من کلید میخواس بخاطر همین یکم چرخیدیم و بعد رفتیم سالن،😂😂😂😂

خوشگل خانم لایک نکن،🤕😁😁😁😂
از ساعت ده صبح رفتید باغ تا غروب؟؟؟ آرایشت خراب نشد؟

نه بابا خراب نشد 

۳ونیم ۴ رسیدیم تالار البته خیلی تو ترافیک موندیم

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ساعت ۴ صبح خیلی زوده تو عروسی خوابتون نگرفت؟

من شدید شارژ بودم با اینک شب قبلش هم نخوابیده بودم از استرس و انگار دو شبانه روز بیدار بودم ولی نمیدونم این همه انرژی از کجا اومده بود من درونگرام ولی روز عروسی ب برون گراترین ورژن خودم تبدیل شده بود تا میتونستم شادی کردم 

2731
ماهم قرار بود قبل سالن بریم خونه فیلمبرداری کنن شوهرم کلیدشو جا گذاشته بود رفتیم در خونمون از من کلی ...

😂😂😂خیلی خوبه همه تو خیابون نگا میکنن عروس دوماد تنها دارن میچرخن

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
ساعت ده تا غروب تو باغ بودید؟؟ ارایشت خراب نشد؟ وقت اضافه نیاوردید؟

ن بابا اصلا وقت اضافه نیاوردیم 

محل فیلمبرداری تا تالار یکساعت فاصله داشت 

ارایشگاه هم تو شهری ک تالار بود بوده

ماهم قرار بود قبل سالن بریم خونه فیلمبرداری کنن شوهرم کلیدشو جا گذاشته بود رفتیم در خونمون از من کلی ...

باید میگفتی شرمنده لباس عروسم جیب نداره😂😂😂

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...