2733
2734
ن نخوندی بالا؟بخاطر پسرم چون شدید وابسته پدرشه موندم  منم وابسته پسرمم  دادخواست دادم شو ...

الان ادم حسابش میکنی؟؟؟

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان۶ سالشه خیلیییییی مونده 💔مجبورم بسازم اره فقط بخاطر اون روز صب میکنم چون خیلی وابسته پسرمم تا ا ...

چرا اون عکسارو نگاه میکنی پاک کن بره 

چند وقت دیگه کلی مریضی بگیری کی جواب میده .

بسپار به خدا و بیخیال شو . اگه میتونید خونه تونو عوض  کنید.. غمو و غصه همه دردارو به جون آدم میاره 

خدا کمکت کنه  چه قانون چرتی گذاشتن دختر تا ۹ سالگی پسر تا ۱۵ امیدوارم ۹سال دیگه به ارامش برسی ...

شوهرم پیر شده تو ظاهر خیلی پشیمونه ولی میدونم دگ مزه خیلی کارارو چشیده محاله تا اخر پاک بمونه نجس نجسه

روش نمیشع چیزی بگه دگ

چطور تحمل کردی .من با شک دیونه شدم یه چيزای تو .گذشته دیدم از ذهنم پاک نمیشه

پدرشوهرم ۸۰ سالشه اومد افتاد ب پام گف محمد خودشو میکشه فقط یبار دگ فرصت بده اگر ادم نشده باشه بیا بگو پیرمرد ر...م تو ریش سفیدت 

نشد از یطرف وابستگیم ب پسرم از یطرف پدرشوهرم...

شوهرم پیر شده تو ظاهر خیلی پشیمونه ولی میدونم دگ مزه خیلی کارارو چشیده محاله تا اخر پاک بمونه نجس نج ...

باهم رابطه هم دارین ؟

نمیتونی ببخشی ؟

یه فرصت دیگه بدی به زندگیت 

آدم خطا میکنه . اگه فکر میکنی واقعا پشیمونه و دیگه نمیره سمت این کارا یه فرصت دیگه بده به زندگیت 

ببخشید عن آقا پیشمه نمیتونم بمونم تو تایپیک

هنوز عقدی یا رفتی سرخونه زندگیت؟

خودتو که پیدا کنی خیلیارو گم میکنی و این شروع یه مسیر طولانیه که تهش قشنگه ...🍂سورنای عزیزم پسر گلم که نتونستم هیچ وقت روی ماهتو ببینم ،امیدوارم تو بهشت منو فراموش نکنی 😘😘😘
چرا اون عکسارو نگاه میکنی پاک کن بره  چند وقت دیگه کلی مریضی بگیری کی جواب میده . بسپار به ...

خونرو عوصپ کردم ولی میدونی دس ب هرچی میزنم میگم نکنه ب اینم دس زده بعد رابطه ...از همجای خونه از تمام وسایلاش بدم نمیاد ولی چیزی نمیگم دگ انقد گفتممممممم دگ متنفرم از اون خاطرات

عکسارو نگا میکنم نمیتونم پاک کنم😔

2706