2752
2734
عنوان

هرکی حاجت داره بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1955 بازدید | 237 پست
عزیز گفتم شماره بذارین

برایه امضات حمد خوندم برایه امضام دعاکن 😭

ی دونه تاپیک دارم هرکی دلش خواست بخونه وخودش رو بزاره جایه من ونظر بده نمیتونم درد دلم روهر جایی بگم  ونظربپرسم خواهرانه کمکم کنید اصلا حال روحی 
🧡🧡سلام دوستان چون تعدادمون به ۱۲۴ نفر نرسید، با همین تعداد شروع میکنیم که سهم هر نفری که این زیر پ ...

@یاغوت         

@ببدی99    9    

@sbmimi       

@سالادفصلmz    z    

@fa_me        

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🧡🧡سلام دوستان چون تعدادمون به ۱۲۴ نفر نرسید، با همین تعداد شروع میکنیم که سهم هر نفری که این زیر پ ...

@sheydaeu   

@سیبیلوی_زشت_سابق         

@sammaroz        

@sanaz12212         

@girlofmoon         

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

@گیلاس_قرمز2    2   

@استرپتوکوکوس79    

@سه_بار_تعلیق    

@_reihaneh_    

@_reihaneh

2731
@یاغوت          @ببدی99    9     @sbmimi &n ...

عزیزم شروع شد؟تا کی مهلت داریم ؟

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋

@drarmita     

@ملکه_اقامونم

@anidelll          

@snmm      

@mamamiriii       

عزیزم تا کی مهلت داریم ختم کنیم؟

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋

@mehrafroz90    

@اااااالنا    

@cinderellaaaa2    

@147777777    

@خروــقندیــــــ         

2706