2752
2734
عنوان

افتضاحترین چیز تمیزی و درست کردن غذا واسه مهمون توی یه روزه

| مشاهده متن کامل بحث + 1449 بازدید | 63 پست
😂😂دلت پره ها

آره خیلی

همین چند روز پیش ساعت ۱۲ ظهر 😑 sms داد

( تماس نه ها 👈🏻 sms ) که ما چند ساعت دیگه خونه تونیم

دِ لامصب غریبه که نیستی ، می دونی دو تا بچه دارم

میدونی یه بچه م یک ساله ست

وایسادی وایسادی دم اومدن ، خبر میدی ؟ 😒

زنگ زدم شوهرم که کار مار رو ول کن

فقط بدو بیا خونه کمک 🚀

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من انقد از اخلاقم که استرس دارم بدم میاد از شب قبلش برا ساعت هر کاری برنامه میریرم.حالا طرف درجه یکه ...

آره دقیقا منم است سیم هی میگم این کارو کنم نگن کثیف بوده و فلان خودمو کشتم ولی تولد بچه های دوستم رفتیم ریلکس با کلاه حموم اومد درو باز کرد نیم ساعت بعد تازه رفت موهاشو سشوار بکشه مهمونا خودشون ظرف هارو میچیدن

19، 29، 16
با دو بچه

بازم سخته بچه هاشون سخت تر

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
2731
آره خیلی همین چند روز پیش ساعت ۱۲ ظهر 😑 sms داد ( تماس نه ها 👈🏻 sms ) که ما چند ساعت دیگه خونه ...

منم دو تا پسر دارم یکی کلاس اول یکی هم یکسال و چهار ماه همه چی رو از کابینت در میاره چند وقت پیش شام خودمون رو آماده کردم گفتم پسرم رو درس بدم شوهرم اومد گفت براشام مهمون دعوت کردم حالا ساعت 7عصره منم عجله ای یه دستم غذا برا20نفرآماده کرده یه دستم خونه تمیز کرده شوهرمم اصلا کمک نمیکنه نهایت کمکش اینه بچه هارو نیم ساعت ببره بیرون جلو دست وپام نباشن

آره دقیقا منم است سیم هی میگم این کارو کنم نگن کثیف بوده و فلان خودمو کشتم ولی تولد بچه های دوستم رف ...

افرین مثلا همه کارامو تا مهمون بیاد باید تموم کنم .بعد میرم مهمونی داره برنج‌دم میکنه با آرامش طرفاشو اماده میکنه.خوب چرا من اینجوری نیستم‌با خودم میگم

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
فقط یه ایرانیه که با خواست خودش مهمون دعوت میکنه  کل تایم مهمونی رو سرپا در حال پذیرایی کردنه& ...

الان اصلا بحث سر مهمون دعوتی نبود اونو آدم با برنامه دعوت کرده.مهمونای استارتر خودشون زنگ‌زدن چند ساعت قبل اومدن.خوب یهو که سوار ماشین نشدن راه بیفتن حداقل دو ساعت قبلش تصمیم گرفتن من مهمون داشتم زنگ‌زده بیست دقیقه دیگه اونجا هستیم یه جوری هم اومدن که شام برسن من شام خودمو گذاشته بودم.عجله ای کارامو کردم غذا و سالاد و غیره فقط کباب از بیرون گرفتم وقت برا خورشت نبود چون خیلی هم تاکید دارن ساعت خوابشون دیر نشه کلی ادا دارن فقط برا بقیه .یعنی ساعت هفت گفتن اونجا هستن‌هشت شام میخواستن از بیرون کباب گرفتم کلی اخم کرد خانم که چرا خودت درست نکردی.یعنی چرا خودتو جر ندادی خودشونو انقد بالا میدونن که توقع دارن خودتو فدا کنی براشون ناراحت بود چرا من مثلا سختی ندادم‌به خودم‌.نه یه بار کلا عادتشون بود 

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
الان اصلا بحث سر مهمون دعوتی نبود اونو آدم با برنامه دعوت کرده.مهمونای استارتر خودشون زنگ‌زدن چند سا ...

خوب کاری کردی آفرین 

من به شوخی اون حرفو زدم 

ولی خب من خودمم قبلا خیلی حساس بودم که مهمونیم عااالی پیش بره  ولی الان همه چیو آسون میگیرم زیاد خودمو اذیت نمیکنم 

منم دو تا پسر دارم یکی کلاس اول یکی هم یکسال و چهار ماه همه چی رو از کابینت در میاره چند وقت پیش شام ...

عزیزم کوچولوت قد و وزنش چنده ؟

بچه ی منم همسن بچه ی شماست

۹،۵ کیلوعه اونم با لباس و پوشک

تازه راه هم نمیره 😑

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
عزیزم کوچولوت قد و وزنش چنده ؟ بچه ی منم همسن بچه ی شماست ۹،۵ کیلوعه اونم با لباس و پوشک تازه راه ...

بچه منم وزنش همینه خیلی ریزه میزه هست ولی راه میره بنظرم حرف زدنش شاید از هم سناش یه کم عقب باشه دده بابا مه مه جی جی آب و میگه ولی بنظرم کمه داداشش11ماهگی حرف میزد بچه شما حرف زدنش چطوره

خوب کاری کردی آفرین  من به شوخی اون حرفو زدم  ولی خب من خودمم قبلا خیلی حساس بودم که مهم ...

من فقط برا مهمون نیست کلا یه جاهایی که نباید سخت میگیرم.دقیقا عین اون کلیپا که نشون میده مامانا جوری خونه رو تمیز میکنن که زیر مبل و غیره و هم نگاه میکنه.مثلا همون مهمونم یه بار یه چیزی زیر مبلم بود چیز غیر عادی هم نبود هر کسی ممکن هست بزاره یهو گفت داری فلان کارو انجام میدی تعجب کردم گفت زیر مبلته.شاخ دراوردما کی زیر مبلمو دیده.شاید استرس از مهمون داری از همون سر زده اومدن همیشگیشون اداهاشون بوده.کلا هر دفعه یه ادا دارن.ولی نود درصد ادما هیچ وقت به کاراشون و فاصله گرفتن طرف فکر نمیکنن.

بچه منم وزنش همینه خیلی ریزه میزه هست ولی راه میره بنظرم حرف زدنش شاید از هم سناش یه کم عقب باشه دده ...

بچتو با هیچکی حتی داداشش مقایسه نکن.هنوز دیر نیست شونزده ماهشه عقب نیست 

بچتو با هیچکی حتی داداشش مقایسه نکن.هنوز دیر نیست شونزده ماهشه عقب نیست 

وقتی 8ماه باردارم بود مشکل فشار گرفتم رژیم سختی گرفتم که فشارم کنترل شه خیلی کوچیک بود به دنیا اومد 2کیلو 100بود الانم یادم می افته چیگرم آتیش میگیره نمیخوام ازبقیه عقب بیفته 

2706