2733
2739
عنوان

فدا کردن خودت ب قیمت بچه !!!

112 بازدید | 11 پست

نگید زندگیت رو درست کن درست نمیشه ب بن بست رسیدم مشکلاتمون با یک جلسه مشاوره حل نمیشه پول بیشتر هم ندارم 

دلم میخاد دیگ نبینمش جدا بشم اما نه تحمل ندیدن بچم رو دارم نه توان نگه داریش رو 

پس مجبورم زندگی کنم با شوهرم ولی سخته دوسش ندارم اونم نداره جفتمون همش میگیم کاش زودتر جدا شده بودیم قبل بچم 

قبل# بچم هم مشکل داشتیم اما چون هم رو دوست داشتیم تحمل میکردیم الان دیگ هم رو دوست نداریم مشکلات شدت گرفته 

چجوری تحمل کنم زندگی برام عذاب اوره روزی چند ساعت گریه میکنم انگار چشمام داره کور میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

تو ک مشکل داشتی چرا بچه آوردی صبر میکردی اگ مشکلاتت حل میشد بعد بفکر میشدی الان غیر خودت یه طفل معصوم دیگ ایو بدبخت کردی، واسه ادمای خودخواهی مثل شما ها باید تاسف خورد

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم،ولی میدونم بجای دندون ممکنه دل بشکنه،واسه همین میخندم و سکوت میکنم:)
توی تاپیکت خوندن نوشته بودی مشکل خاصی ندارین و فقط مشکل خانواده اش هستن

نه ما حرف هم رو نمی‌فهمیم اون عقاید مسخره داره مثلا میگ میوه فروشی جای زن ها نیست کلا بگم تو دنیا دیگه ای هس

2740