2752
2734
عنوان

از خانوادم بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 564 بازدید | 30 پست
خوابگاه و پانسیون بازم جنگ اعصاب  یه خونه نقلی کوچیک بگیر اگه میتونی  والا بمون هم خونه ...

نمیتونم دارم اذیت میشم.اینجا حتی دست دلم به غذا خوردن نمیره. دو روز یبار غذا میخورم. دارم از بین میرم. پولمو دست بابامه که نمیخواد بهم بده. هفت سال جون کندم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیتونم دارم اذیت میشم.اینجا حتی دست دلم به غذا خوردن نمیره. دو روز یبار غذا میخورم. دارم از بین میر ...

بشین دو دو تا کن ببین اگه الآنم پولتو بابات بهت بده خونه بگیری یا حتی پانسیون کلی باید خرج کنی همش ضرر 

نمیشه کار پیدا کنی بری بیرون ؟؟؟ شب برگردی 

یا خودتو بزنی به بی‌خیالی 

حساب کن ببین تو ماه چقدر خرجت میشه ببین می ارزه ؟؟؟!!!

2731
بنظرم برو دنبال کار اینجوری هم نصف وقتت سرکاری فقط برا خواب برگرد وهم پولی جمع کرده باشی

کار کردم هفت سال فک میکنی به خودم رسید؟ همشو ازم گرفت۳۰۰ میلیون تومن پولم دستشه. اینا فقط سواستفاده کردن ازم وای چقد ازشون بدم میاد

بشین دو دو تا کن ببین اگه الآنم پولتو بابات بهت بده خونه بگیری یا حتی پانسیون کلی باید خرج کنی همش ض ...

ارایشگری دوس دارم. کارای اداری خستم کرده.هفت سال رفتم هیچی به هیچی هاشو هرچی دراوردم ازم گرفتن

ارایشگری دوس دارم. کارای اداری خستم کرده.هفت سال رفتم هیچی به هیچی هاشو هرچی دراوردم ازم گرفتن

همون سرتو گرم کن بری از خونه بابات بیرون ضرر خیلی ضرر می‌کنی 

دقیقا من یه دوست دارم از خانواده جدا شد رفت خونه گرفت کلی خرج کرد بعد سر یه سال دوباره برگشت خونه باباش

فقط کلی ضرر کرد از لحاظ مالی وسیله بخر و خرج . خوراک . ...

الان داره می‌ره سر کار.

شما به نظرم سرتو با کار گرم کن 

اوضاع اقتصادی خیلی داغون نمی ارزه 

نمیدونم حال روحیم داغونه . مرسی عزیزم از راهنماییت

ما ایرانی ها به ضرب المثل داریم میگیم 

بازم خودمون 

مطمعن باش خانواده ات نسبت به خیلی از خانواده ها بازم بهتره 

سعی کن خوبی هاشونم ببینی اونجوری کمتر اذیت میشی 

دیگه از بابا . مامان بابک خرمدین بهترن که 

خدا رحمتش کنه

ما ایرانی ها به ضرب المثل داریم میگیم  بازم خودمون  مطمعن باش خانواده ات نسبت به خیلی از ...

اره در اون حد نیستن دیگه😂😂ولی خیلی آسیب زدن بهم.ازدواج زوری و گرفتن پولامو. دوسشون ندارم واقعا هیچکدومشونو

اره در اون حد نیستن دیگه😂😂ولی خیلی آسیب زدن بهم.ازدواج زوری و گرفتن پولامو. دوسشون ندارم واقعا هیچ ...

خب پس به جای ناراحتی زرنگ باش ببین الان میتونی برای خودت چکار کنی ؟؟