2733
2739

۳۳هفتمه و خیلی دل درد و کمر درد دارم طوری ام که حتی دراز میکشمم خوب نمیشم حتی عضلات رحمم حس میکنم انگار گرفته میشه دکترم اینجا نیست تا بیستم کسی عین من بوده؟؟ دارویی چیزی هست ک بخورم یا ن!؟

اینم بگم لگنامم درد میکنن طوری ک نمیتونم بشینم

نياز بع دكترت نيست

برو بلوك زايمان ببمارستانت

بگو چك كنن انقباض داري يا كاذبه؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

من اینطور بودم تا هفته ۳۶ هرشب شیاف پروژسترون هفته ای آمپول پرولوتون وهرروز قرص ایزوپرین برای انقباض میخوردم برو بلوک زایمان خودشون زنگ میزنن دکترت فقط معاینه داخلی نزار بکنن

آخه میترسم چون هفته ای ی بار آمپول میزنم و هرشب شیاف استفاده میکنم برا جلوگیری از زایمان زودرس

از چی میترسین دقیقا میشه بگید؟؟؟؟

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فک میکنم انقباض دارم چون امروز انگار عضلاتش می‌گرفت و شل میشد

خب گلم چه نشستي منتظر دكتر؟

مخصوصا ك نوشتي خظر زايمان زودراس داري..

با بيمارسنان تماس بگير

پرسك مقيم زنان دارن ببين چي ميگ

شايد بگه بيا

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706