2752
2734
عنوان

این پسرو تو یه جمله توصیف کن

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 24 پست

بودن و موندن به پای کسی که هیچ واکنشی دربرابر احساس شما نداره 

تهه تهه تباهی یه 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داستان گاو ها پرواز میکنند😂🤚🏻

شوخی بود اسی 

نظر خاصی نمیشه داشت بنده خدا عاشق بوده دیگه از اون عشقای واقعی

در پی آن همه خون، که بر این خاک چکید🕊️🌱ننگ مان باد این جان،شرم مان باد این نان،ما نشستیم و تماشا کردیم…😔
2731

جدی چجوری انقد عاشقش موند من کراش میزنم رو یکی اون نبود بعدی این روند ادامه داره...😂

آدما نسبت به ما هیچ وظیفه ای ندارن ، اگه خوبی ای میکنن از ذات قشنگشونه، ذات قشنگ هیچکسو نابود نکنید😊

دردناک 💔

تاپیک داستان پروفایلم بخون 🥹 یا امام رضا جانم ، به حق « یا جوادالائمه » برسون همه رو به حاجتشون منه حقیر هم بین اونا انشالله 💚☘️ خدارو قسم میدم به آبروی پاک خانم فاطمه الزهرا هرکس برای حاجتم دعا کرد خداوند اول خودشو حاجت روا کنه انشالله ❤️ ‌‌.           ‌‌                                                                                       « السلام علیک یا ضامن آهو السلام علیک یا غریبا الغربا السلام علیک یا معین الضعفاء و الفقراالسلام علیک السلطان اباالحسن علی بن موسی الرضا »                                                                                                                           « اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْن وَ عَلی عَلَیِ بْن الْحُسَین وَ عَلی اَوْلادِ الْحْسَیْن وَ عَلی اَصحابِ الْحُسَین »   

آدمیه که از نعمت فراموشی خودشو محروم کرده....

آدمیزاد ذاتا قویه مگر اینکه خودش نخواد

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
نه الکی نیس

اگه الکی نیس پس واقعیه😐

خارج از شوخی مردا تا مجنون شدن و دیوونگی میرن ولی تا خرشون از پل میگذره انگار ی ادم دیگه میشن.

مطمعنم این اقا اگه ب عشقش میرسید دو سه ماه اول فقط خوب بود یمدت بعد میگفت اه حالم از قیافت ب هم میخوره من چقد بدشانسم ک تو گیرم اومدی و هزارتا حرف دیگه ک از مجنون خودم شنیدم

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏