2737
2734
عنوان

تاپیک میوه نوبرانه خوندم دلم لرزید

288 بازدید | 18 پست

یعنی ممکنه روزی بشه بچه ام چیزی بخواد نتونم فراهم کنم اینقد راحت قضاوت بشم که چرا نداشتی بچه آوردی!!!؟؟؟

تا اینجا که دخترم ۱سال ونیمشه رفاه نسبی و امکانات خوبی براش فراهم کردم اما خب ممکنه روزی خواسته اش خارج از توان مالیم باشه و یه دوره ای توان مالیم اجازه نده اونوقت لایق شنیدن این طعنه هستم؟؟؟

کاش انقد راحت نگیم چرا بچه آوردی...

امضا ندارم،انگشت ميزنم  

حالا ما هم داریم برا بچه میوه نوبرانه نمیخریم

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

استارتر تو اون تایپک مورد انتقاد قرار گرفت چون داشت به همه دستور میداد بچه ی من نخورده بچه های شما حق ندارن بیارن! وقتی تو شرایطی که خودت بهش واقفی بچه میاری منتش سر بقیه نزار چون اونا ازت نخواستن و مسئولیتی در قبالت ندارن و یه میوه واقعا چیزی نیست که به خاطرش این همه جنجال راه بندازی

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
2738

خوردنی و پوشیدنی منظورم نیستا ولی اگ قرار باشه بچه هدچی دلش خواست فراهم بشه اونوقت پس خودش نباید تلاشی بکنه واسه بدیت آوردنش؟ همیشه هم فراهم شدن همه چی خوب نیست نتیجه عکس میده

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
دقیقا کاش بدون آگاهی از شرایط زندگی یک شخص انقد راحت کنایه نزنیم 

الان باید پدر و مادر را تربیت کرد نه بچه ها را

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       

اونایی که این فکر رو میکنن باید اینم بدونن اکثر مردم الان زیرخط فقر هستن درضمن بچه هرچی که بخواد نمیشه فراهمش کرد هرچند که والدین بی‌نیاز باشن چون پر توقع میشه

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم

من خودم بیشتر هوس میکنم 

یادم نمیاد ک پسرم بگه میشه اینو بخری ...اصلا دربندش نیست 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
ما هم یک سالو و نه ماهه که عروسی کردیم. واقعا دلم بچه میخواد اما تهش دلم میترسه از اینکه چیزی بخوادو ...

بچه واقعا مخارج پیش بینی نشده بسیاری داره.برای بچه ندارم مفهومی نداره،حداقل برای تامین نیاز های ضروری مثل خوراک سالم،پوشاک مناسب و تفریح ساده مثل پارک و گردش و خانه بازی...

من خودم بعد از۴سال زندگی و تامین حداقل ها مثل خونه ماشین و ...جرات کردم

ولی خب قرار نیست همه مثل من فک کنن.

امضا ندارم،انگشت ميزنم  
بنظرم بچه نباید زیاد پرتوقع بار بیاد بایو قانع باشه بعضی موقعه ها خانواده نداره دیگه از کجا بیاره&nb ...

مشکلم بچه نیست حرف دیگرون که خیلی راحت قضاوت میکنن میگن چرا نداشتی بچه آوردی

شاید طرف تو اون دوره دستش خالیه.انقد راحت دل می‌شکنیم با این حرف

امضا ندارم،انگشت ميزنم  
2706