2733
2734
عنوان

اومدم قهر 😔😔

239 بازدید | 27 پست

همسرم زیگیل تناسلی گرفته رفته دکتر براش سوزونده اومد خونه دعوامون شد منم زنگ زدم خواهرم با اسنپ اومد دنبالم.اگه نمیومد به کتک کاری میکشید.حالا اونم با من امده قهر چقدر زندگی پیچیده ای دارم من😢😢

کاش شلوغش نمی‌کردی ، حالا چه فشاری رو پدر و مادرت دارن تحمل میکنن .... بابای من بود سکته میکرد ، تاپیک آخرمو بخون 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش شلوغش نمی‌کردی ، حالا چه فشاری رو پدر و مادرت دارن تحمل میکنن .... بابای من بود سکته میکرد ، تاپ ...

پدرم فوت شده خانوادم از همه چی خبر دارن فعلا واسه طلاق تقدام نمیکمم واسه خاطر دخترم

2731
پدرم فوت شده خانوادم از همه چی خبر دارن فعلا واسه طلاق تقدام نمیکمم واسه خاطر دخترم

مادرت چی؟

بحث طلاق نیست همون قهرو گفتم توی تاپیکم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2738
عزیزم شاید شما بگید بجنگ ولی اگه خونه بمونم کتک کاری میشد.بعدش تینم با من اومده قهر😢

سکوت می‌کردید تا کتک نخورید و مادرتون هم زابرا نشه، ۹۰ درصد جنگیدن در سکوته 

سکوت می‌کردید تا کتک نخورید و مادرتون هم زابرا نشه، ۹۰ درصد جنگیدن در سکوته 

تو اکثر تاپیک ها راهنمایی های عجیب شما توجه منو به خودش جلب کرده

خطاکار یه نفر دیگه بوده ها چرا ایشون باید تحمل کنه؟

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
تو اکثر تاپیک ها راهنمایی های عجیب شما توجه منو به خودش جلب کرده خطاکار یه نفر دیگه بوده ها چرا ایش ...

مادرش چرا باید اذیت شه؟

مادرش چرا باید اذیت شه؟

هیچ‌اجباری نیست ادم تو زندکی‌که تا این حد مشکل داره بمونه فقط به خاطر اذیت نشدن دیگران، خودش آدم‌نیست؟ کتک بخوره، حرب بشنوه، مریض بشه بی انصافی‌نیست؟ قطعا هیچ مادری راضی نیست بچش اذیت بشه

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
بسوزه و بسازه و مریض شه که چی بشه؟

کی گفت بسوزه و بسازه

من حرفم اینه که چرا پدر و مادر ها باید آرامششونو از دست بدن؟؟؟

اصلا جدا شه.... البته ایشون اصلا قصد جدایی نداره

ولی یک کار عبث شده برای خانم ها که قهر می‌کنن میرم خانواده شون خون به جیگر میشه ولی اخرش برمیگردن با شوهرشون باز عشق و حال

تاپیک آخرم کاملا با جزییات در چند صفحه توضیح دادم

اتفاقا من موافق اینم که پدر پدر جد مرررردو باید درورد

نه اینکه فقط دردمونو برای پدر و مادرمون ببریم 

هیچ‌اجباری نیست ادم تو زندکی‌که تا این حد مشکل داره بمونه فقط به خاطر اذیت نشدن دیگران، خودش آدم‌نیس ...

کامنت بالایی منو بخونید خانم ، شما متوجه منظور من نشدید 

2706