2733
2734

وجودش 

که اونم الان پنجاه پنجاه شده با وجود مسائلی ک بینمون شکل گرفته 

خیلی بده خوشحال بودنت معطوف بشه به یه نفر 

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم انشالله هرچی بخوای میشه ♥️🥹

ممنون گلم الهی حاجت رواشی عزیزم توکل بخدا

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

به گیتارم😌🚶‍♀️

عه یادم نبود من گیتار ندارم😤😤😤

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔

قبلا کسی میگفت خدا شاید مسخرش میکردم ولی الان جز خدا دیگه به هیچ فیک و تقلبی دلم خوش نیست

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
ب اینکه ده روز دیگه جواب تستم مثبت بشه و بالاخره بعد ۹سال منم مادربودن رو تجربه کنم توروخداااااا دعا ...

ان شالله دامنت سبز شه قشنگم 🤲🏻💞

شاید قانون دنیا همین باشد ، من صاحب آرزویی یاشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگریست …

اول یاربیم خودم خانوادم مابقی حل میشه

💙🌱

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
چراا

چرا نداره دیگع دلخوشی ایی ندارم

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢