2733
2734
عنوان

خیلی ناراحتم بخاطر قد دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 2686 بازدید | 138 پست
چه خوب تاحالا از این دیدگاه بهش نگاه نکرده بودم:) من خودم قبلا دوست داشتم به نظرم جذاب بود ولی حرفا ...

عزیزم قد بلند دست نیافتنیه من قدم کوتاهه و خودمم دوست دارم اما قد بلند یه آپشنه که همه نمیتونن داشته باشن و یه موهبته ، خانمایی که قدشون بلند برای رانندگی خیلی راحت ترن من خیلی اذیت میشم . وقتی میگردم واسه شلوار جین هیچوقت قد خودم پیدا نمیکنم و باید کوتاه کنم .حسرت پوشیدن کارگو به دلم مونده اما شما که ماشاالله قدتون بلند کت و شلوار یا شلوار بگ و کارگو به خوبی تو تنتون میشینه و یه چیز دیگه، وقتی چند خانوم پیش هم باشن اونی که قدش بلندتره از نظر خیلیا جذاب تره و اکثرا بعد از نگاه به فرد قد بلند حاضر درجمع، بقیه رو از نظر میگذرونن . من اصلا حسادتی ندارم و خداروشکر میکنم که با قد کوتاه هم سالمم اما قد بلند واقعا خوبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم قد بلند دست نیافتنیه من قدم کوتاهه و خودمم دوست دارم اما قد بلند یه آپشنه که همه نمیتونن داشته ...

نمی‌دونم والا ولی همیشه مسخره کردن بیشتر 

لباس هم من فکر میکردم قد کوتاها راحته کارشون آخه همه چی برا ما کوتاه میشه و کلی تو دردسر میوفتم برای لباس مثلا آستین های همه چی کوتاهه همه شلوارا کوتاهن باید از کمر بدیم یکم پایین تر 😂😅😅

به هر حال حرفای شما حس خوبی به من داد ❤️

❌لایک نکن❌           برای یک زندگی معمولی 🖤
2731