2733
2734
عنوان

الی ازشوهرش جداشد با دوست پسرش رفته مصر

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 31 پست
اگر واقعا از سر هوا و هوس از شوهرش جدا شده و زندگیشو بخاطر یه پسر نابود کرد باید بگم مرده شورشو ببرن ...

اونایی که الکی زندگیشون رو خراب می‌کنن حتی همون خارج بعد چوبشو میخورن

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر همسر خوبم .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ای بابا طفلک بچه ها،

ب نظرم ربطی ب ب کشور و پول و غیره نداره،بچه اول اول یه خانواده سالم و با محبت میخواد بعد بقیه موارد

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..امروز ۲۷.۲.۱۴۰۳  بی بی چک مثبت شد🤗🤗،خوش اومدی ب دلم قشنگ ترین سوپرایزم🥰😍😘......❤
بابا زندگی میکنن  مثل ماخوبه پدر مادرامون نه خودشون درست زندگی کردن نه بمایاد دادن درست زندگی ...

پدرو مادر باید ارامش روحب بچشو تامین کنه،حالا یا باهم باشن یا بعد طلاق

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..امروز ۲۷.۲.۱۴۰۳  بی بی چک مثبت شد🤗🤗،خوش اومدی ب دلم قشنگ ترین سوپرایزم🥰😍😘......❤
بابا زندگی میکنن  مثل ماخوبه پدر مادرامون نه خودشون درست زندگی کردن نه بمایاد دادن درست زندگی ...

کی گفته بجه هاش زندگی میکنن...اونجا اتفاقا مفهوم خانواده خیلی عمیق تره .... متأسفانه چیزی که به ملت ما القا شده گریزان بودن از خانواده برا رسیدن به آرزوهاست 

کی گفته بجه هاش زندگی میکنن...اونجا اتفاقا مفهوم خانواده خیلی عمیق تره .... متأسفانه چیزی که به ملت ...

عزیزم مادر هم گناه نکرده بچه زاییده 

الان این خانم جوان 

طلاقی هم هست 

دیگه زمان مادربزرگامون نیس

که خودش وقف بچه ها کنه 

اینم یه زنگ تفریح ریز بادوس پسر نیاز

دقیقا...کارما ایرانی و خارجی نمیشناسه

دختر خاله من به شوهرش خیانت کرد جدا شد ولی همه تقصیرات و انداخت گردن شوهرش بعد ۱۱ سال از این دومی هم طلاق گرفت هرچند اینقد رو داره و پر رویه بار تقصیر میندازه گرم بقیه فکر نمیکنه آه گرفته

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر همسر خوبم .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
عزیزم مادر هم گناه نکرده بچه زاییده  الان این خانم جوان  طلاقی هم هست  دیگه زمان م ...

مرده شور این زنگ تفریحات  حال بهم زنو  ببرن ...عشق مادرانه حس مادرانه محبت مادرانه زمان ومکان نمیشناسه ...یه سک یه گربه به بچه هاشون محبت میکنن و تا جایی که خدا تو غریزشون گذاشته از بچه هاشون مراقبت میکنن چه برسه به آدما.....اگر یه زن به معنای واقعی انسان باشه مادر باشه محبت داشته باشه شعور داشته باشه بهترین و زیباترین زنگ تفریحش در کنار فرزندان بودنه و دیدن بزرگ شدن و قد کشیدن بچه ها زیباترین زیبایی زندگیه ...

2706