2737
2734

مشهد بودیم همینجوری گذری یه دختره رو دیدم 

واییییییییییی پوستش از کره ای هام صاففف تر و سفیدددد تر بود 

خیلیییی عجیب 

چشما درشتاااااااا 

اینقده قشنگ بود که نگو 

هنوزم یادمع چهرشو 

رها ز هر چه هست و نیست ...❤🌱برا سلامتی امام زمان صلوات بفرس عزیز مرسیی🤍🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اناستازیاس اسمش منم همین الان سرچ کردم دهن منم کف کرد 

عع والا نمی‌دونم یه بار دیدم تو گوگل ب اون اسم شناختم ولی عالیه لعنتی چیههههههه با اینکه عملیه ولی محشرهههههههه

منم لب باریک دوس دارم با بینی استخونی و کشیده

من لب شتری بینی استخونی یعنی نگاه کنی فکر میکنی  اسکلته چشمها سیب زمینی گونه ها مثل گونی بادمجون ابروها نیش عقرب باشه خیلی دوست دارم 

2742

بله زن داداش سابق جاری خالم بحدی زیبا بود توهمه مراسما خیرش میشدن واقعا نظیرشو هیچ جایی ندیدم حتی عروسی داییم فیلمبردار بجا عروس و داماد بیشتر از این دختره فیلم‌گرفته 

2740

یک بار تو اتوبان بودیم  یه ماشین صندوق عقبش باز بود . اومدیم بهش بگیم یه پسر عقب نشسته بود  یعنی تاحالا پسری به زیبایی اون ندیده بودم واقعا دهنم باز موند وهیچی نگفتم فقط نگاهش میکردم . یوزارسیف تو فیلم یوسف پیامبر در برابر اون هیچ بود 

واقعا کاش ازش عکس میگرفتم 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2706