2733
2739

بچه هامو نیش نزنه🥲😕

هیشکی ازیکی دیگه برتری نداره پس خودتوواسه من نگیر میخوای راهنمایی کنی میخوای نظر بدی درست🤌😐بی جنبه ای اصلامنوریپلای نکن⁦⁦⁦ درضمن من مسئول خالی کردن دل پُرتون نیستم اینویادت باشه..احترام ،احترام میاره فراموش نکن

https://s8.uupload.ir/files/img_20240429_211447_yjtg.jpg

هیشکی ازیکی دیگه برتری نداره پس خودتوواسه من نگیر میخوای راهنمایی کنی میخوای نظر بدی درست🤌😐بی جنبه ای اصلامنوریپلای نکن⁦⁦⁦ درضمن من مسئول خالی کردن دل پُرتون نیستم اینویادت باشه..احترام ،احترام میاره فراموش نکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حشره کش تارومار بگیر بزن..خونه ی ما هم اپارتمانیه یک هفته میشه مورچه های بالدار کوچیک خیلی مبینم ولی هرچی میگردم نمیدونم از کجا در میان،  جاشونوپیدا نمیکنم..قلم مورچه همجا کشیدم ولی حشره کش تارو مار بهتره فردامیگیرم میزنم

2731
حشره کش تارومار بگیر بزن..خونه ی ما هم اپارتمانیه یک هفته میشه مورچه های بالدار کوچیک خیلی مبینم ولی ...

حشره کش همش میزنم خیلیم استفاده میکنم خونه هاشم قدیمی نیس وامونده معلوم نیس اینا ازکجامیان باید سم بگیری خونه هارو بزنی تارومار هم جوتب نمیده

حشره کش همش میزنم خیلیم استفاده میکنم خونه هاشم قدیمی نیس وامونده معلوم نیس اینا ازکجامیان باید سم ب ...

منم نمیدونم از کجا در میادسم (کامن )خیلی خوبه..برا سوسک،هزارپا،الان یادم اومد فردا حتما میرم میگیرم...قبلا استفاده کردم خیلی خوب بود